1. aprīlis?! Jābūt pilnībā nopietniem!

Sestdien, 1. aprīlī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta trešās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu BFC “Daugavpils”. Spēle notiks “Esplanāde” stadionā, sākums – 13:00. Svarīga spēle, kurā ļoti vajag krāt punktus. Braucam uz Daugavpili sisties!

Garā pauze ātri aizlidojusi, pienācis laiks atgriezties čempionātā. Un uzreiz pavisam ne smieklīgs pretinieks Smieklu Dienā. BFC “Daugavpils” neveiksmīgi startēja, bet šīs komandas raksturs un nepiekāpība visiem brīnišķīgi zināms. Daugavpilieši pirmo reizi sezonā spēlē mājās, un nav šaubu, ka viņi izdarīs maksimumu iespējamā, lai iepriecinātu savus līdzjutējus. Jābūt gataviem laukuma saimnieku spiedienam, viņu enerģijai un veselīgai agresivitātei.

Nepieciešams ar pirmajām minūtēm darboties maksimāli uzmanīgi, savākti, ar pilnu pašatdevi. Uzvarai laukumā jāatdod visi spēki! Pagājušajā gadā mums tā arī neizdevās uzvarēt Latgales klubu viesos. Kāpēc gan to neizdarīt 1. aprīlī?!

Noskaņa acīmredzama. Sisties no sākuma un līdz galam par trīs ļoti vajadzīgiem un svarīgiem punktiem!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

8E1F2AA5-9BF1-4343-A9C3-59D7F993AECB