8:0! Otrā līga pavisam tuvu…

SK Super Nova-2 ar pilnu tvaiku traucas uz to, lai izcīnītu pelnītu ceļazīmi uz Latvijas čempionāta otro līgu.  Patraucēt tam var jau tikai brīnums, pie tam, kaut kāds pavisam traks brīnums. Edgara Fjodorova komanda aizvadīja pirmo pusfināla maču ar klubu FK “Union”. Pusfināla uzvarētājs jau garantē sev dalību otrajā līgā. Pēc graujošas uzvaras ar rezultātu 8:0 (1:0), domājams, ka trakais brīnums atbildes spēlē pēc nedēļas nekādi nevar notikt.

Apsveicam mūsu komandu ar rezultatīvo uzvaru! Malači. Het-trick noformēja uzbrucējs Daniels Radzenieks, vēl pa vieniem vārtiem iesita Damirs Onackis, Oļegs Laizāns, Kristiāns Černovs, Alens Grikovs un Matīss Caune. Ļoti rezultatīva zalve!

Vispār, pēc pirmajām 45 minūtēm par astoņiem vārtiem domāt bija grūti. “Union” izskatījās pilnībā stipra brigāde, kura pavisam nedomāja izgāzties pēc pārtraukuma. Kā ievērojama figūra viesu sastāvā rādījās mūsu labais paziņa Vugars Askerovs. Daudz pieredzējušais uzbrucējs, savā laikā paspējot pat ar Bertiju Fogtu daudz apspriesties, centās, kā vien varēja. Bet kad tevi uzmana pats Kristians Sprukulis (Kiki negaidīti stādījās priekšā centra aizsarga lomā), daudz tomēr neizdarīsi.

Bet, protams, pretinieka galvenā zvaigzne – galvenais treneris Viktors Pavlovičs Ņesterenko. Leģendārais speciālists, bez šaubām, iepriecināja publiku ar savu neatkārtojamo emocionalitāti. Un droši vien Paličs pirmais brīnišķīgi saprata, ka otrajā puslaikā spēka viņa futbolistiem varenai pretspēlei jau nepietiks.

Bet lūk, pirmajās 45 minūtēs viesiem pat bija divi brīnišķīgi momenti. Reizi izgājiens viens pret vienu beidzās tukšgaitā, bet otrajā epizodē virtuozi nospēlēja mūsu vārtsargs Konstantins Maculevičs. Spīdošā lēcienā Kostja izvilka grūtu bumbu no “devītnieka”. Malacis.

Mēs uzbrukām vairāk, bet ilgi pietrūka ātruma un agresijas. Oļegs Laizāns efektīgi diriģēja, bet saprast izsmalcinātās kapteiņa domas partneriem izdevās ne vienmēr. Pats aktīvākais izskatījās Onackis, laikam, labākais mača spēlētājs. Šis reaktīvais flanga iznīcinātājs arī organizēja uzvaras, kā izrādījās, vārtus. Gudra piespēle centrā, kur Radzenieks skaisti apmānīja sedzēju – 1:0!

Sākās otrais puslaiks, un viesi ātri spēles ziņā sasala. Tādēļ, ka laukuma saimnieki ieslēdza ātrumu, uz kuru nebija ar ko atbildēt. Un sākās bum-bum-bum. Lūk, Onackis skaisti sita tālajā stūrī – 2:0! Lūk, Radzenieks iesita no “punkta”, kuru pats arī izpelnījās – 3:0! Lūk, enerģiskais Kristiāns Černovs dāvāja Radzeniekam piespēli uz tukšiem vārtiem un uz het-trick – 4:0! Lūk, radās paši skaistākie vārti spēlē: Matīss Caune atrada Radzenieku, tas nometa bumbu kapteinim – Laza savā stilā veica brīnišķīgu sitienu no vidējas distances – 5:0! Pēc tam jau pats Černovs realizēja pendeli – 6:0! Bet lūk, jau labu Caunes centrējumu vārtos ar galvu novirzīja Alens Grikovs – 7:0! Izspēlētājs Caune tik daudz izdarīja priekš citiem, ka noteikti pelnīja iesist pats. Mūsu motorīgais Matīss, mūsu strādīgais cilvēks brillēs to arī izdarīja – 8:0!

Malači, apsveicam ar uzvaru! Atbildes spēlē traki brīnumi nav vajadzīgi.

#SuperNova #dalidali #3līga #futbols #uzvara #WinWinsport

Attachment

IMG_5988