Aleksandrs Koliņko ATSTĀJ SK SUPER NOVA SALASPILS

Aleksandrs Koliņko pēc abpusējas vienošanās atstāj SK Super Nova Salaspils galvenā trenera amatu. Esam pateicīgi trenerim par ieguldīto darbu mūsu klubā.

SK Super Nova Salaspils futbolisti pēc dažu dienu atpūtas atkal atgriezušies pie treniņiem un gatavojas turpmākajām Latvijas čempionāta spēlēm Igora Korabļova vadībā.

Kā zināms, nesenā pagātnē leģendārais Latvijas vārtsargs Aleksandrs Koliņko vadīja SK Super Nova Salaspils 2022. gada vasarā. Viņa vadībā komanda parādīja interesantu un kvalitatīvu futbolu, bet neticamā četru maču uzvaru sērija patīkami pārsteidza visus Latvijas līdzjutējus. Bet fantastiskā uzvara pār RFS (tai laikā, starp citu, vēl čempionu) – šis nereālais notikums vispār pārvērtās par 2022. gada Latvijas čempionāta galveno sensāciju.

Šajā gadā Aleksandra Koliņko un viņa komandai arī izdevās uzvarēt čempionu, bet kopumā sezona, tās pavasara nogrieznis, sanāca pavisam ne tāds, kā mēs rēķinājāmies un cerējām. Un lūk, tagad pienācis laiks izmaiņām un pārmaiņām.

Vēlreiz pateicamies Aleksandram Koliņko par ieguldījumu kluba attīstībā un novēlam panākumus turpmākajā karjerā.

Dotajā momentā SK Super Nova Salaspils treneru štābs sastāv no Igora Korabļova (galvenā trenera v. i.), Aleksandra Proskurņina (vārtsargu treneris), Andreja Perepļotkina (treneris) un Uģa Viļuma (fiziskās sagatavotības treneris).

Par visām iespējamajām izmaiņām, saistībā ar komandas galveno treneri, mēs paziņosim tuvākajā laikā.

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

1E16038E-F9F8-4246-9758-45D2862CDE2F