Aleksandrs Koliņko – SK Super Nova Salaspils galvenais treneris!

Mēs oficiāli paziņojam, ka pa SK Super Nova Salaspils galveno treneri kļuvis Aleksandrs Koliņko. Mēs apsveicam Aleksandru un novēlam viņam veiksmīgu darbu un labus rezultātus!

Latvijas futbola līdzjutējiem stādīt priekšā Aleksandru Koliņko pilnīgi nav vajadzības. Viens no labākajiem (ja ne labākais!) vārtsargs mūsu futbola vēsturē, izcīnījis visus iespējamos titulus vietējā arēnā, kā arī ar milzīgu spēles pieredzi starptautiskajā arēnā. Labākais Latvijas futbolists (divreiz), par kura karjeras virsotni kļuva spēlēšana Eiropas čempionātā – 2004 Portugālē. Virsotne, par kuru mūsdienu Latvijas futbola paaudze var tikai sapņot.

Aleksandrs Koliņko nekad neslēpa, ka, noslēdzot spēlētāja karjeru, kļūs par treneri. Un šajā grūtajā lomā viņam jau pietiekami bagāta un nopietna pieredze: dažādos gados Aleksandrs strādājis Latvijas izlasē, kā arī tādos klubos, kā “Spartaks” (Jūrmala), “Šahtjor” (Soligorska), RFS.

Mūsu kluba treneru štābā paliek treneri Igors Korabļovs, Aleksandrs Proskurņins (vārtsargu treneris), Andrejs Perepļotkins un Uģis Viļums (fiziskās sagatavotības treneris).

SK Super Nova Salaspils galvenā trenera Aleksandra Koliņko komentārs:

Pārņemt virslīgas klubu – tā vienmēr ir atbildība un liels izaicinājums. Un nav nozīmes, kurā vietā turnīra tabulā dotajā momentā klubs atrodas. Esmu pateicīgs SK Super Nova Salaspils kluba vadībai par uzticēšanos un iespēju strādāt mūsu klubu futbola augstākajā līmenī. Protams, situācija komandai patreiz smaga; pēdējā vieta nekad un nevienu nevar iepriecināt, tā kā mūsu uzdevums visiem acīmredzams – sisties līdz galam par vietas saglabāšanu virslīgā.

Jā, bez šaubām, tas būs grūti, bet kad spēlēju pats, man nebija neizpildāmu uzdevumu – galvenais, daudz strādāt, atdot laukumā no sevis visu bez atlikuma, sisties līdz galam līdz pēdējai galējai iespējai, un tad futbols tevi par to obligāti atalgos. Ticēt, ka viss pa spēkam, nepieciešams līdz galam un nekad nepadoties. Ļoti ceru, ka futbolisti pārņems tādu pašu noskaņojumu un attieksmi, un tad viss noteikti var izdoties.

Mūsu klubs vēlreiz apsveic Aleksandru Koliņko un novēl viņam panākumus un veiksmi SK Super Nova Salaspils vadītāja lomā. Lai viss izdodas!

SK Super Nova Salaspils nākamo spēli aizvadīs sestdien, 2. jūlijā. Mūsu komanda pēc ļoti garas pauzes atgriežas mājās, Salaspilī, kur tiksies ar ambiciozo klubu “Auda”. Sākums – 18:00. Ieeja bez maksas.

Mēs aicinām uz stadionu līdzjutējus, jūs gaida īpaša izrāde. SK Super Nova Salaspils atgriežas mājās jauna galvenā trenera vadībā, un mēs visi novēlam Aleksandram Koliņko veiksmīgu debiju! Tad kopā cīnīsimies par ļoti svarīgajiem punktiem!

 

Attachment

AE508548-727D-4DF7-A3E7-8728F0432DF7 2D2349F7-19CC-4AAC-AA8F-44B48B76F323 437A97B5-CAF8-4263-A0D8-013F5452FB6A 555768E7-8397-4164-A4CA-76BD9A1D3447 Foto