Aleksandrs Koliņko turpinās vadīt komandu!

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Sestdien, 11. martā, mūsu komanda sāks dalību Latvijas futbola elitē – otro gadu pēc kārtas! Laika it kā vēl daudz, bet dienas aizlido nemanot – mēs jau ar nepacietību gaidām šo lielisko momentu! Pagaidām turpinās gatavošanās, un turpinās jauna galvenā trenera vadībā. Ticamāk, brīnišķīgi visiem pazīstamā galvenā trenera: mēs oficiāli paziņojam, ka Aleksandrs Koliņko turpinās vadīt SK Super Nova Salaspils!

Ar Aleksandru Koliņko Latvijas līdzjutējus iepazīstināt nevajag. Kā zināms, nesenā pagātnē leģendārais Latvijas vārtsargs vadīja SK Super Nova Salaspils 2022. gada vasarā. Viņa vadībā komanda parādīja interesantu un kvalitatīvu futbolu, bet neticamā četru maču uzvaru sērija patīkami pārsteidza visus Latvijas līdzjutējus. Bet fantastiskā uzvara pār RFS (tai laikā, starp citu, vēl čempionu) – šis nereālais notikums vispār pārvērtās par 2022. gada Latvijas čempionāta galveno sensāciju.

Pēdējā čempionāta kārtā Aleksandra Koliņko komanda izmisīgi cīnījās par tiesībām palikt virslīgā, bija tam ļoti tuvu un bija to pelnījusi. Jo vairāk, ka tieši laukumā mēs, kā zināms, iznākumā ieguvām vairāk punktu, kā galvenais konkurents…

Tagad mūs gaida otrā pēc kārtas sezona virslīgā, un nav šaubu, ka Aleksandra Koliņko komanda arī šajā reizē parādīs laba līmeņa futbolu un priecēs līdzjutējus. Bez šaubām, Aleksandrs Koliņko un viņa futbolisti priekš tā izdarīs visu!

SK Super Nova Salaspils galvenā trenera Aleksandra Koliņko komentārs:

- Neapšaubāmi, esmu priecīgs turpināt darbu ar komandu. Pagājušajā sezonā mēs visi kopā atzīstami pastrādājām, tas bija ļoti interesants un emocionāls laiks. Mani futbolisti toreiz izdarīja maksimumu iespējamo, mēs bijām pelnījuši veiksmīgu galvenā uzdevuma risinājumu, bet notika tā, kā notika. Šajā reizē ticu un ceru, ka viss mums obligāti izdosies un mēs ne tikai veiksmīgi spēlēsim pret tiešajiem konkurentiem, bet arī bojāsim nervus un atņemsim punktus tiem, kurus pieskaita favorītiem.

Pateicos vadībai par uzticēšanos. Tas, ka mēs turpinām sadarbību, runā par to, ka šī sadarbība ir auglīga, veiksmīga un perspektīva. Un tas arī liek cerēt uz to, ka iznākumā SK Super Nova Salaspils panāks rezultātu.

Protams, priekš tā mums visiem nāksies ļoti daudz pastrādāt. Komandā starpsezonā notikušas pietiekami daudz izmaiņas, būs tās arī turpmāk. Īsā laika periodā mēs būvēsim komandu, jaunu, konkurētspējīgu un sportiski agresīvu, kura centīsies spēlēt interesantu futbolu. Pagājušajā gadā mūsu uzvaru sērija visus stipri pārsteidza, bet tagad esmu pārliecināts, ka arī gaidāmajā sezonā SK Super Nova Salaspils daudzus spēs pārsteigt.

Mēs apsveicam Aleksandru Koliņko ar darba turpināšanu mūsu klubā un novēlam galvenajam trenerim jaunas uzvaras, kvalitatīvu futbolu un savu futbolistu pastāvīgu progresu.

#SuperNova #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

C6D81627-93B8-43B9-A3C7-CBC54737726C