Andrejs Perepļotkins: Pelnījām izcīnīt medaļas!

Mūsu talantīgie puiši no SK Super Nova (U15) bija ļoti tuvu tam, lai finišētu apbalvoto trijniekā. Komandas treneris Andrejs Perepļotkins akopo sezonas iznākumu, izskaidro, kas sanāca, bet kas – nē.

SK Super Nova (U15, Elites grupa). Treneris Andrejs Perepļotkins: “Pelnījām izcīnīt medaļas!

 – Pirms sezonas mūsu mērķis bija acīmredzams: finišēt labāko komandu četriniekā Latvijas čempionātā, kas dod tiesības dalībai Baltijas līgā 2023. gadā. Iznākumā mēs ieņēmām 4. vietu. Var teikt, ka mērķis sasniegts. Un tomēr, mēs neaizmirsām par pjedestālu – gribējās būt ar medaļām. Nu ko, komanda cīnījās līdz pēdējai kārtai, saglabāja intrigu, bet, diemžēl, spēka iznākumā mums nedaudz pietrūka. Pēdējā kārtā zaudējām un nespējām finišēt trešie.

Kādus secinājumus var izdarīt jau tagad? Gribu ticēt, ka mūsu futbolisti brīnišķīgi saprot, ka, spēlējot Elites grupā, kurā piedalās valsts labākās akadēmijas, katra spēle kā fināls. Mēs ne reizi vien pierādījām, ka varam cīnīties kā līdzīgi ar čempionāta līderiem un tos uzvarēt. Spēlētāji sitās līdz pašām beigām, saglabājot kaujas garu jebkurā situācijā. Tas priecē.

Bet nav iespējams noiet visu čempionātu vienā līmenī. Mūsu uzdevums – iemācīties tikt galā ar grūtībām, kad spēle neiet, kad daudz kas nesanāk. Iemācīties to, ka pat tādā situācijā var un vajag sasniegt labvēlīgu rezultātu.

Katra spēle priekš mums ir liela mācībstunda, un mēs mācāmies. Pēc zaudējumiem vienmēr mēģinam virzīties tālāk ar paceltu galvu. Pēc labām uzvarām vienmēr mēģinam nebūt iedomīgi, bet uzreiz jau sākam domāt par gatavošanos nākamajai spēlei. Mācamies vienmēr atcerēties par konkurenci, tādēļ, ka nākamā spēle – tas vienmēr ir jauns pārbaudījums.

Nogriežņi sezonas gaitā bija dažādi, visvairāk man patika nogrieznis gada beigās. Īpaši labi mums sanāca fināla daļā, kad puiši uzvarēja svarīgos mačos un paši sevi motivēja cīņā par medaļām. Komanda parādīja skaistu un interesantu futbolu, nešaubos, ka puiši guva baudu no spēles. Man bija ļoti patīkami vērot to, kā futbolistiem sanāk dzīvē ieviest to, pie kā viņi daudz strādāja treniņos. Tā ir futbola izaugsme, par to puišiem liela pateicība no manas puses.

Redzu, ka mums arvien redzamāk parādās un izpaužās kolektīvs, kurš  grib uzvarēt un cīnīties par pirmo vietu jebkurā turnīrā. Tas vieš cerības! Gaidām, gatavojamies un pilnveidojamies, lai būtu labāki un spēcīgāki nākamajā gadā!

Aicinam 2007.gadā dzimušos zēnus pievienoties SK Super Nova U16 komandai un 2023.gada sezonā startēt Latvijas čempionātā U17 Elites grupā.

#SuperNova #U15 #futbols

Attachment

0B34B4A6-8CF7-4BA7-8AE4-E03E819A1C2C