Andri, liels paldies!

Sportā ļoti svarīgi, lai atzīti meistari neaizmirstu par jaunajiem sportistiem. Viņi veic pirmos nopietnos soļus, tu esi nogājis šo ļoti smago ceļu, nogājis kā Meistars. Tu pavisam nesen biji zēnu un meiteņu elks, kuri patreiz arī grib spēlēt tādā pašā augstā līmenī, neatlaidīgi trenējas un sapņo gūt tādus pašus panākumus. Tāds meistars bija Andris Vaņins, lielisks vārtsargs, kuru nevienam stādīt priekšā nav vajadzības.

Latvijas izlases un SK Super Nova talantīgajai vārtsardzei Alīnai Skļemenovai tieši Andris – viens no mīļākajiem vārtsargiem, piemērs, kuram gribās līdzināties. Lielisks piemērs, starp citu!

Kad Andris par to nejauši uzzināja, viņš, ar piemītošo sev kautrību un atsaucību, sava ampluā jaunajai kolēģei pasniedza brīnišķīgu dāvanu. Cimdus ar autogrāfu, cimdus, kurus necaursitamais Vanini izmantoja laikā, kad spēlēja “Zürich”.

Varat stādīties priekšā, par kādu lielisku pārsteigumu dāvana kļuva Alīnai! Brīnumains prieka mirklis! Un vēl satriecošāks impulss strādāt vēl neatlaidīgāk, kļūt labākai un mācīties šo grūto un nepateicīgo vārtsarga mākslu.

Mums ļoti patīkami un priecīgi, ka negaidītā dāvana vairoja Alīnai noskaņojumu un, protams, ļoti patika.

Andri, liels paldies! Vienmēr brīnišķīgi, kad liels sportists, liels futbolists pirmām kārtām ir labs un atsaucīgs cilvēks. Paldies, un jaunus panākumus!

#SuperNova #SuperNovameitenes #futbols #Vaņins #vārtsargs #Skļemenova #paldies

Attachment

7CDD4AD3-14B4-4D15-AFB9-E1D275333EB2