Apvienošanās progresam un jauno spēlētāju apmācībai

Godājamie futbola cienītāji! Mums svarīgi paziņot par notikumu, kam ir liela nozīme ne tikai daudziem jaunajiem Latvijas futbolistiem, bet arī Latvijas futbola dzīvē.

SK Super Nova un Academ FC ir pieņēmuši lēmumu apvienot savus spēkus 2006. un 2007. gada spēlētāju trenēšanā, kas, bez šaubām, veicinās jauno futbolistu progresu un profesionālo izaugsmi.

Kas apvienojas?

SK Super Nova un Academ FC ir panākuši vienošanos par klubu struktūru apvienošanu, kas dotajā brīdī pozitīvi ietekmēs 2006. un 2007. gadā dzimušos futbolistus.

Apvienošanās mērķi

Prioritāri uzdevumi vairāki, un visiem ir ļoti svarīga nozīme. Pirmkārt, skatāmies nākotnē – konkurētspējīgu un spēcīgu komandu izveidošana (U18, U16), kuras nākamajā sezonā spēlēs Latvijas čempionātā (elites grupā). Mēs nodrošinām kvalitatīvu treniņprocesu, kā arī dalību spēlēs, tai skaitā virslīgas komandas sastāvā (pie tam, jau šajā sezonā). Mums principiāli svarīga spēlētāju sagatavošana dažādām Latvijas izlasēm. Milzīga nozīme mums ir arī jaunajiem spēlētājiem dot iespēju izmēģināt savus spēkus ārzemju komandās (Itālija, Vācija un t. t.).

Ko apvienošanās dod jaunajiem spēlētājiem?

Papildus kvalitatīvam treniņu procesam un pastāvīgām spēlētāju apmācībām, mēs nodrošinām arī individuālas nodarbības pieredzējušu treneru – A. Proskurņina, D. Zirņa un ārzemju konsultantu vadībā, kas sekmēs dalību arī starptautiskos turnīros un treniņu nometnēs dažādās valstīs.

Nodrošināsim attīstītu infrastruktūru, iespēju trenēties uz dabīgā zāliena un mākslīgā seguma laukumiem, kā arī nodarbības trenažieru zālē un kvalitatīvas atjaunošanās procedūras.

*****

Mums nav šaubu, ka SK Super Nova un Academ FC apvienošanās dos lielu labumu jaunajiem Latvijas futbolistiem un kopumā veicinās to progresu un attīstību. Mēs ticam, ka mūs sagaida profesionāla un veiksmīga sadarbība. Mēs pateicamies Academ FC vadībai un kluba treneriem par uzticību, pieņemot šo nopietno lēmumu.

Attachment

E817A91E-3A80-42A7-90AF-BCE8B131E3DD