Ar labu uzvaru noslēdzam čempionātu, mūs gaida Elite!

Ceturtdien, 9. novembrī, SK Super Nova (U14) noslēdza Latvijas čempionātu. Pēdējā kārtā Timura Leladzes komanda viesos tikās ar komandu AFA Olaine. SK Super Nova spēlēja jau Meistarības A turnīra uzvarētēja rangā (spēles par tiesībām nākamajā sezonā piedalīties Elites grupa), iznākumā pārliecinoši uzvarot cīņā starp sešiem pretendentiem.

Kad galvenais uzdevums veiksmīgi atrisināts, vienmēr ļoti sarežģīti noskaņoties uz īstu cīņu. Bet mūsu puiši lieli malači: viņi sitās no sākuma līdz beigām un grūtā mačā uzvarēja motivēto pretinieku ar rezultātu 1:0 (1:0)! Uzvara, pelnīta pirmā vieta, spoži smaidi spēlētājiem un līdzjutējiem, brīnišķīgs noskaņojums – apsveicam mūsu futbolistus un trenerus ar teicamu sezonas noslēgumu! MALAČI!

Izšķirosos vārtus spēles sākumā iesita talantīgais pussargs Rodrigo Ģēģermanis. Malacis, apsveicam! Par teicamas vārtu piespēles autoru kļuva cits talantīgais pussargs Daniels Zeps, maču aizvadot ļoti aktīvi. Malacis, apsveicam! Vēl par vienu neapšaubāmu spēles varoni kļuva talantīgais vārtsargs Toms Petrovičs, darbojoties ļoti pārliecināti un uzticami. Malacis, apsveicam!

Nu un vispār visa komanda pelnījusi pašas labākās atzīmes, visi puiši centās ar visiem spēkiem, sitās līdz galam un atstāja laukumā visu, kas viņiem bija. Aplausi! Tos pilnā mērā pelnījuši arī tie puiši, kuri dažādu iemeslu dēļ Olainē nespēlēja. Piemēram, cilvēks-bite Aleksandrs Mališevs iepriekšejā kārtā iesita skaistus vārtus, bet, diemžēl, tai pašā epizodē salauza roku. Šodien šis jautrais puisis ļoti pārdzīvoja par komandu tribīnē, malacis – novēlam Aleksandram drīzu izveseļošanos! Tribīnē stipri par savējiem pārdzīvoja Maksims Goluboks un Georgijs Bombāns, šie varenie mūsu komandas spēki. Viņu karstais atbalsts, protams, ļoti palīdzēja puišiem, kuri sitās laukumā.

Nu un, bez šaubām, komandai ļoti palīdzēja līdzjutēju atbalsts, kuri Olainē bija, kā arī visu garo sezonu, neatkārtojami. Paskatieties uz šīm brīnumainajām priecīgajām vecāku sejām pēc mača uzņemtajā foto – šie brīnišķīgie cilvēki pelnījuši pašus vētrainākos aplausus par atbalstu komandai visa gada garumā. Bravo, un liels paldies!

Sezonas noslēdzošā spēle sanāca ļoti saspringta. Laukuma saimniekiem bija vajadzīga tikai uzvara, lai izsistos Elitē. Bet pirmajā puslaikā viņi par panākumu nesapņoja: viesiem bija pārsvars, bija jāiesit vairāk, kā vieni vārti. 11. minūtē Zeps skaisti izveda partneri viens pret vienu, Ģēģermanis efektīgi sita apakšējā stūrī, vārtu stabs, bumba padancoja pa līniju un tomēr nonāca vārtos – 0:1! Līdz pārtraukumam mums vēl bija vairāki brīnišķīgi momenti, bet neiesitām.

Toties otrajā puslaikā laukuma saimnieki vareni gāja uz priekšu, agresīvi un ļoti spiedoši. Mūsu aizsardzībai bija ļoti daudz darba, nācās pa īstam pastrādāt! Varenais Kārlis Viļums ar partneriem klasiski iesaistījās cīņā, līda līdz galam jebkurā divcīņā, bloķēja daudz sitienu. Nu un vēl spīdēja Toms Petrovičs: mūsu vārtsargs glāba komandu vairākās smagās epizodēs. Nu un vēl, atzīsimies, vairākas reizes mums silti uzsmaidīja kundze Fortūna. Vispār, šī kaprīzā dāma mīl uzvarētājus!

Fināla svilpe, vētraini aplausi no tribīnes, futbolistu un trenera Timura Leladzes priecīgās emocijas. Brīnumaina bilde! Vēlreiz apsveicam spēlētājus ar uzvaru noslēdzot sezonu. Jūs esat lieli malači!

Puiši, nākamajā sezonā tad uzvariet Elites grupa. Jūs jau nebūsiet pretī, vai nav tiesa?! Jums viss pa spēkam, nešaubieties!

#SuperNova #U14 #futbols #uzvara #apsveicam #malači

Attachment

2E43D3D1-3B1E-453D-8064-A4A94FCBDE8B