Ateitis Cup, U13. Brīnišķīgais SK Super Nova sniegums Viļņā!

Viļņā noritēja pārstāvniecisks starptautisks turnīrs Ateitis Cup, kurā sacentās U13 komandas. SK Super Nova, Timura Leladzes komanda, parādīja sevi no labākās puses un izcīnīja sudraba medaļas! Otrā vieta ļoti nopietnā konkurencē – lielisks rezultāts, mūsu aplausi futbolistiem un treneriem! Malači!

Vienmēr svarīgi pārbaudīt savus spēkus starptautiskā līmenī. Tā ir brīnišķīga skola un teicams tramplīns progresam. Lietuvas galvaspilsētā sabrauca divpadsmit komandas no Baltijas valstīm, kā arī no Anglijas. Uzspēlēt ar vienaudžiem no Anglijas – tā ir nenovērtējama pieredze, kura obligāti noderēs.

Kā reiz ar spēli pret ”Peterborough” FC turnīrs mūsu puišiem arī startēja. Interesanta, saspringta cīņa, kurā mūsējiem nācās atspēlēties. Bet mēs visu laiku meklējām ceļu uz pretinieka vārtiem. Spiediens bija klasisks, un iznākumā mēs piespiedām pretinieku kļūdīties. Vārtsargs neaprēķināja savus spēkus, Stefans Meļņiks atradās pareizajā vietā un mierīgi raidīja bumbu vārtos. 1:1, tā spēle arī beidzās, kaut gan mūsējie līdz fināla svilpei aktīvi uzbruka, priecēja ar kustību un pilnībā varēja izraut uzvaru. 1:1, tā noslēdzās arī otrais mačs, šajā reizē pret RFS. Ar precīzu sitienu atzīmējās Daniels Zeps.

Neizšķirti – tas ir cienīgi, bet laiks arī uzvarēt! Tieši tā nolēma mūsu draudzīgā komanda un aizvadīja lielisku uzvaru sēriju, kura iznākumā noveda SK Super Nova līdz finālam! 1:0, tā tika pieveikti “Riterai”, BFC “Daugavpils” un “Tallinn”. Iesist mums bija ļoti grūti, starp citu, par turnīra labāko aizsargu tika atzīts Kārlis Viļums. Uzbrukumā mums arī atrdās spēcīgi trumpji. Neapturamais Georgijs Bombāns spīdēja ar diviem uzvaras vārtiem, bet komandai no Igaunijas iesita vēl viens brīnišķīgs snaiperis – Zeps.

Nāca fināls, bet tur laukuma saimnieki – “Žalgiris”. Stipra un interesanta komanda, kura dzimtajās sienās ļoti gribēja uzvarēt. Tomēr SK Super Nova pilnīgi nedomāja laukuma saimniekus priecēt, mēs spēlējām cienīgi un, protams, ļoti gribējām uzvarēt. Atrisinājums sanāca dramatisks. Fināla likteni izšķīra pendele. Un pat ne viena… Pirmo sitienu mūsu vārtsargs Toms Petrovičs spīdoši atsita – malacis! Bet pa īstam papriecāties par Tomu mēs nepaspējām: tiesnesis lēma, ka pendele jāpārsit. Otrais mēģinājums, diemžēl, izrādījās rezultatīvs, 0:1, tā fināls arī noslēdzās.

Apbēdinoši, bet arī tā ir svarīga mācībstunda, un tā arī obligāti noderēs nākotnē. Tāda apbēdinoša neveiksme norūda raksturu. Nepārdzīvojiet, puiši – būs drīz jaunas uzvaras! Jūs jebkurā gadījumā, lieli malači, turpiniet klausīties treneri, progresēt un kļūt stiprākiem ar katru treniņu!

Trenera Timura Leladzes komentārs:

- Kopumā, ar komandu un mūsu spēli turnīrā es paliku apmierināts. Visi puiši centās, spēlēja ar lielu vēlēšanos. Bija labi momenti, bet, protams, strādāt mums vēl nepieciešams daudz: piemēram, vajag turpināt attīstīt tehniku, labāk saprast un pielietot spēlēs taktiskās darbības kā aizsardzībā, tā arī uzbrukumā. Bet kopumā, atkārtojos, turnīrs izrādījās vērtīgs futbolistiem, priekš manis tā arī bija svarīga un laba pieredze. Vēlreiz liels paldies spēlētājiem, kā arī visiem, kuri atbalstīja komandu un pārdzīvoja par mums turnīra laikā.

#SuperNova #U13 #AteitisCup #futbols Foto – Ateitis Cup

Attachment

F21DFEB4-B586-4249-9438-2C6347677E33