Ateitis Cup, U14. Uzvaram turnīru – bravo, Sergeja Podoļjako komanda!

Un Viļņā atkal SK Super Nova labā nozīmē pārsteidza un izsauca sajūsmu ar klasisku futbolu un lielisku spēli! Šajā reizē lielā starptautiskā turnīrā Ateitis Cup spīdoši startēja SK Super Nova (U14), Sergeja Podoļjako komanda. Mūsu neapturamie puiši apstiprināja savu nopietno līmeni un kļuva par turnīra uzvarētājiem. Pirmā vieta! Apsveicam spēlētājus un trenerus – lieli malači, parādot sevi no pašas labākās puses! Lūk, tas ir SK Super Nova rokraksts!

Arī šajā vecumā turnīrs izcēlās ar augstu konkurenci, plašu ģeogrāfiju un spēcīgiem pretiniekiem. Uz Lietuvas viesmīlīgo galvaspilsētu, bez dalībniekiem no Baltijas valstīm, atbrauca vēl arī komandas no Anglijas, un, kas īpaši patīkami, no Ukrainas. Futbols palīdz gūt priecīgas emocijas!

«Čaika», «Kalev» un «Žalgiris» kāreiz arī kļuva par SK Super Nova pretiniekiem grupu etapā. Starta spēlē precīzs Kristapa Rekmaņa sitiens mūsu komandai atnesa uzvaru pār “Kalev” (1:0). Kristers Birkše-Kloks un viņa teicamie vārti palīdzēja mums ar tādu pašu rezultātu uzvarēt laukuma saimniekus. Bet lūk, “Čaika”, uzlidoja augstu, un spēja sagādāt mūsu komandai vienīgo zaudējumu (0:1).

Pusfināls ar Narvas “Trans” sanāca nervozs un saspringts. Pamatlaiks uzvarētāju nenoskaidroja uz tehniķa Ņikitas Ponomarjova vārtiem pretiniekiem atradās, ar ko atbildēt – 1:1. Vētrina pendeļu sērija!

Nav šaubu, ka Sergejs Podoļjako ar savu neapturamo enerģiju ar uzvarētāju uguni aizdedza savus pendeļu izpildītājus, kuri sita ar paša Krištianu Ronaldu precizitāti – 5 no 5! Timurs un Jegors Čugunovi, Jegors Aleksašins, Kristers Birkše-Kloks un Tomass Žigadlo kļūdas nepieļāva – uzvara, un, sveks, fināls!

Izšķirošajā kaujā par galveno trofeju mūs gaidīja vecais paziņa “Kalev”. Kā jau vienmēr finālā, spēle bija saspringta un nepiekāpīga – visu izšķīra vienīgie vārti. Tie, zelta, Georga-Davida Peilāna aktīvā! Uzvara!!! Trofeja brauc mājās ar draudzīgo SK Super Nova komandu!

Vēlreiz apsveicam mūsu futbolistus un trenerus ar vienreizējo sniegumu un kopējo lielo uzvaru! MALAČI! Uzvara vienmēr sniedz priecīgas emocijas un spēku un palīdz kļūt stiprākiem. Kad sajūti uzvaras garšu, vienmēr gribās vēlreiz izjust šo sajūtu! Tā turēt, puiši.

Trenera Sergeja Podoļjako komentārs:

- Mēs, protams, esam ļoti priecīgi, ka uzvarējām tādu interesantu un zināmu starptautisku turnīru. Komanda sevi teicami parādīja, paldies futbolistiem. Nešaubījos, ka mums nebūs vienkārši, vispirms tādēļ, ka neizdevās sapulcināt optimālo sastāvu. Dažādu iemeslu dēļ ne visi varēja spēlēt, bet tie 15 spēlētāji, kas spēlēja Viļņā, parādīja sevi, jāsaka, kā īsti vīri. Diemžēl, pusfinālā no ierindas izsita mūsu pašu ātrāko uzbrucēju Bogdanu Tiliku (novēlam viņam drīzu izveseļošanos!), bet, bez šaubām, tā ir arī viņa uzvara.

Visi malači! Gan ārpus laukuma, runa par disciplīnu sadzīvē, gan arī laukumā, kur visi un vienmēr sitās ar pilnu pašatdevi – Komanda parādīja sevi no labākās puses.

Kas attiecās tieši uz futbola kvalitāti, tad ne vienmēr mums padevās gudrs, ātrs futbols. Bet tāda jau vispār jebkura trenera daba: vienmēr no saviem futbolistiem gribās redzēt vēl labāku, vēl vairāk spēcīgāku futbolu. Toties milzīgā vēlēšanās būt pirmajiem aizēnoja visu, un par to es esmu puišiem ļoti pateicīgs.

Kopumā, liels paldies zēniem par spēli un vecākiem par atbalstu!

#SuperNova #U14 #AteitisCup #futbols Foto – Ateitis Cup

 

Attachment

3459239E-D3EA-4204-BEAB-1760D3AB28EB