ATEITIS CUP, U15. Andreja Perepļotkina komanda: piecas uzvaras un pirmā vieta!

Lielais un interesantais starptautiskais turnīrs Ateitis Cup pauzes nepazīst. Pavisam nesen Viļņā brīnišķīgi startēja Sergeja Podoļjako un Timura Leladzes komandas. Bet tagad SK Super Nova U15, Andreja Perepļotkina komanda, pilnīgi pareizi lēma, ka mērķis tai var būt tikai viens – pirmā vieta un uzvara turnīrā. Un ne tikai nolēma, bet arī lieliskā stilā tika galā ar uzdevumu: piecas spēles – piecas uzvaras, un bezierunu triumfs! Malači!

Apsveicam futbolistus un treneri Andreju Perepļotkinu ar pirmo vietu – tas bija skaisti, emocionāli un labā līmenī! SK Super Nova atkal pierādīja savu spēku un prasmi panākt uzvaras rezultātu!

Šajā reizē astoņas savdabīgas komandas no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas atbrauca uz Viļņu cīnīties par galveno balvu. Ja starp dalībniekiem ir puiši no Daugavpils, tas jau vien sola nepiekāpīgu cīņu un aizraujošu sāncensību. Kā reiz ar daugavpiliešiem mēs iznākumā sacentīsimies pusfinālā, un tā būs karsta saķeršanās…

Bet Andreja Perepļotkina komandas varenais gājiens sākās ar grūtu maču pret “Legion” no Tallinas. Uzvara 4:3, rezultatīvi, bet arī ne bez jautājumiem. Galvenais – vai varēsim ātri sakārtot darbības aizsardzībā, ja uzreiz ielaidām trīs?!

Spēja – sakārtoja! Jau nākamajā spēlē pret BFA, turnīra saimniekiem, mēs uzvarējām pārliecinoši un sausā – 2:0! Teicami nostrādāja neapturamā saikne Alens Grikovs – Roberts Kukulis. Pirmais asi atdeva, otrs trāpīgi sita ar galvu – tā Robčikam, par laimi, pareizi strādā! :)

Pēc tam mūs gaidīja mačs ar Igaunijas komandu “Keila”. 5:1! Mačs kļuva par izrādi sauktu uzbrucēja Ivana Žavņeroviča vārdā. Vaņa iepriecināja publiku ar hat – trick, malacis! Sākumā skaisti sita ar kreiso “devītniekā”, pēc tam prasmīgi noslēdza Kukuļa piespēli, bet svītru savai vārtu izrādei Vaņa pavilka ar precīzu galvas raidījumu, izmantojot kārtējo klasisko Grikova centrējumu. Paši dāsnākie asistenti Kukulis un Grikovs vēl arī iesita pa vārtiem.

Un lūk, jau pusfināls, tikšanās ar puišiem no Daugavpils. Tur viegli nav nekad. Spriedze, nepiekāpība, daudz vārtus nesagaidīsi. Pietika, par laimi, ar vieniem! Aizsargs Roberts Aleksejevs ar garu piespēli pasveicināja Grikovu. Gudrais Alens, protot izdomāt kaut ko negaidītu, visu izpildīja efektīgi un efektīvi: brīnišķīgs sitiens no metriem divdesmit! Teicami vārti.

Bet kurš teicis, ka Latgales klubs necīnīsies līdz galam?! Cits jautājums, ka apspēlēt Maksu Troicki pavisam nav vienkārši: mūsu vārtsargs nobiedēja pretinieku pat pie pendeles – sitiens, un… kļūda! Visbeidzot, pie pēdējās šturmēšanas kāds no pretiniekiem sita no tuvuma, bet Maks klasiski atvairīja sitienu ar kājām. Labais!

1:0 un caurlaide uz finālu! Pretiniekos Igaunijas komanda “Viimsi’”. Jūs droši vien pievērsāt uzmanību, ka nervozajā pusfinālā mēs nepieminējām Kukuli. Kādēļ? Tādēļ, ka Robčiks paņēma īsu pauzi, lai skaļi atgādinātu par sevi turnīra izšķirošajā mačā! Uzvara 2:0, abi vārti Kukuļa aktīvā! Labais, Robčik! Sākumā atkal palīdzēja klasiskā Grikova piespēle: centrējums no stūra sitiena, vārtsargs izgājienā noķēra caurvēju, bet Kukulis (atkal ar galvu!) atklāja rezultātu. Otrie uzbrucēja vārti bija brīnumains solo numurs: saņemot bumbu uz soda laukuma līnijas, Kukulis ar vienu kustību apmuļķoja divus aizsargus, izgāja viens pret vienu ar vārtsargu un ļoti trāpīgi sita tālajā apakšējā stūrī. Vēl vieni teicami vārti, malacis!

Divu vārtu pārsvaru mūsu komanda pārliecinoši saglabāja un iznākumā panāca pelnītu uzvaru finālā, un turnīrā kopumā. Malači, pelnīts visas komandas panākums – katrs spēlētājs savā pozīcijā labi pastrādāja un deva daudz labuma. Vienkāršs secinājums: kad visi kopā strādā ar visiem spēkiem un komandas labā, tad arī atnāk uzvaras turnīros! Tā turēt, puiši – neapstāties!

Trenera Andreja Perepļotkina komentārs:

- Turnīrs veiksmīgs, esam ļoti priecīgi, ka ieguvām pirmo vietu! Kaut gan atbraucām ne ar pamatsastāvu, jauno bija pietiekami. Tai skaitā, mums pievienojās spēlētāji no “Academ”, “Mārupe”, “Real Pro” komandām. Un puiši malači, ātri iejutās kolektīvā un labi sevi parādīja. Viens no galvenajiem uzdevumiem kā reiz sastāvēja no tā, lai pārbaudītu jaunpienācējus – svarīgi bija saspēlēties, svarīgi bija darboties kā vienam veselam, svarīgi bija sakārtot savstarpējo saprašanos.

Pirmā spēle, kā izrādījās, sanāca pati smagākā turnīrā. Nācās iziet laukumā pēc ilga pārbrauciena, un ne visi adaptējās šādā situācijā – tādēļ arī ielaidām veselus 3 vārtus. Pārējos mačos mēs centāmies diktēt spēles gaitu, centāmies daudz kontrolēt bumbu, un mums kopumā viss labi izdevās. Pie tam, kā visai komandai, tā arī individuālā plānā. Ne jau nejauši, piemēram, Alens Grikovs iznākumā saņēma balvu kā labākais pussargs, bet Ivans Žavņerovičs tika atzīts par labāko uzbrucēju. Tas ir visas komandas nopelns, pozitīvs un labā nozīmē emocionāls impulss mums visiem.

Pavelkot svītru, piebildīšu, ka komanda sāk iegūt savu stilu, un tas ir pozitīvs faktors. Var sacīt, ka jau tagad mēs būvējam komandu nākamajam gadam. Vienmēr tas nav vienkāršs darbs, bet puišu attieksme pret grūto lietu rada cerības – ceru, tā būs arī turpmāk. Vēlreiz gribu teikt paldies visiem futbolistiem: mūsu uzvara parāda, ka mēs varam un gribam spēlēt kvalitatīvu futbolu! Tā arī vajag turpināt.

#SuperNova #U15 #AteitisCup #futbols Foto – Ateitis Cup

Attachment

B5A3AC13-D73F-47F8-A8FC-1CF4D0D9AA0D