Atgriežamies Salaspilī ar cerību uz panākumu

Piektdien, 21. jūlijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit trešās kārtas ietvaros Sergeja Golubeva komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Metta “. Sākums – 18:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji. Mūsu komanda mainās ar katru spēli, mūsu komanda kļūst interesantāka ar katru spēli – tad kopā panāksim ilgi gaidīto uzvaru!

Pēdējās spēlēs SK Super Nova Salaspils demonstrē arvien kvalitatīvāku futbolu. Mēs sen to gaidījām, un lūk, beidzot pienācis laiks, kad mūsu komanda katrā spēlē sitas līdz galam un palīdz mums sapņot par tik vajadzīgajiem un svarīgajiem punktiem. Mēs ļoti sen neesam uzvarējuši. Ļoti gribas, lai 21. jūlijā šī sērija beidzot pārtrūktu un mēs izcīnītu 3 punktus. Varam!

Protams, mūs gaida ļoti grūta spēle. Pretinieks tradicionāli stiprs un nepiekāpīgs, pret “Mettu” visām komandām spēlēt ļoti grūti. Šajā sezonā divas spēles pret Rīgas klubu mums neizdevās, kaut gan viesos viss ilgi bija nepiekāpīgi un saspringti. Bet patreiz mēs stipri esam mainījušies, un, gribas ticēt, gatavi uzvarēt savu pirmo maču pret principiālo pretinieku. Priekš tā jāizdara viss, kas mūsu spēkos!

Laipni lūgti stadionā, draugi! Tikai divas reizes šajā sezonā mūsu komanda iepriecinājusi jūs ar uzvaru, un abas reizes tas bija Salaspilī. Ticēsim, ka visiem mums tagad būs iespēja priecāties trešo reizi! Tiekamies!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_3574 IMG_3575