Atkal uzvaram Žalgiri! Šoreiz Rīgā

Šodien, trešdienā, 5. aprīlī, Baltijas līga ieradusies Rīgā. Ieradās 75. skolā, kur SK Super Nova (U15) aizvadīja savu pirmo ceturtdaļfināla maču turnīrā. Un atkal mūsu pretinieks – Lietuvas klubs “Žalgiris” no Viļņas. Un atkal mūsu komanda panāca minimālu uzvaru – 1:0 (1:0)! Apsveicam Sergeja Podoļako komandu un viņa futbolistus, malači. Pirmais svarīgais solis ceļā uz pusfinālu izdarīts veiksmīgi!

Par uzvaras vārtu autoru kļuva reaktīvais pussargs Ņikita Ponomarjovs, meistarīgi realizējot pendeli. Apsveicam, Ņikita – neapstājies!

Iepriekš, kā zināms, SK Super Nova (U16) uzvarēja “Žalgiris” Viļņā. Un lūk, jauna principiālo pretinieku saķeršanās, tagad U15. Saprotams, ka lietuviešu futbolisti par vakardienas vecāko spēlētāju zaudējumu brīnišķīgi zināja un skaidrs, ka viņi arī par to, tai skaitā, šodien izgāja laukumā ņemt revanšu un sisties ar visiem spēkiem. Viss solīja ļoti saspringtu kauju!

Tā arī sanāca. Spēli iznākumā nenosauksi par skatāmu, tā bija austa no daudzām divcīņām, asumiem, nepiekāpīgas cīņas katrā laukuma daļā. Viss spēles laiks – spriedze un pastāvīga sacensība par iniciatīvu. Svarīgi bija visu laiku rādīt raksturu un savāktību, un tas mūsu puišiem pilnā mērā šodien izdevās.

Asums radās reti, un biežāk pie viesu vārtiem. 33. minūtē ar negaidītu un neērtu sitienu no tālas distances atzīmējās Mārcis Skābarnieks – uh, nedaudz, bet kļūdījās.

Vispār, pārdzīvot mums nebija laika: kulminācijas epizode radās praktiski nākamajā uzbrukumā! Bumbu kreisajā flangā atrada Ponomarjovs, kurš kārtējo reizi aiztraucās savā firmas slaloma izgājienā. Un tika notriekts – pendele! Pats Ņikita ļoti aukstasinīgi sita no “punkta” – 1:0! Malacis, izgudrotāj!

Otrais puslaiks pārvērtās nomocošā cīņā par katru bumbu. Tās kļuva vēl vairāk, kā līdz pārtraukumam. Neviens negribēja piekāpties, un katrs risināja savu galveno uzdevumu: laukuma saimnieki darīja visu, lai uzvaras rezultāts nemainītos, viesi – lai izglābtos. Mums savu uzdevumu atrisināt izdevās labāk!

Vārtu momentu tikpat kā nebija. Mums atmiņā nepatīkamais Nika Glindziņa šāviens no soda sitiena: vārtsargs tika galā ar lielām grūtībām. Viesiem kāds beigās ļoti bīstami sita augšējā stūrī: Nils Balagušs, atstrādājot visu spēli akurāti un uzticami, spīdēja ar reakciju un efektīgi ar sitienu tika galā. Malacis.

Iznākumā – grūta uzvara, malači! Spēlē, kurā pirmajā plānā bija spēks un gara spēks un prasme izturēt katrā epizodē, mūsu futbolisti parādīja šīs kvalitātes no labākās puses. Lieliski. Tagad tās būs nepieciešamas ļoti sarežģītajā atbildes spēlē Viļņā. Tur kauja būs vēl karstāka un saspringtāka!

Ceturtdaļfināla atbildes spēle notiks trešdien, 19. aprīlī. Sākums – 14:00.

#SuperNova #U15 #BYFL #BalticLeague #futbols

Attachment

B7A262C6-B0F1-4833-9F4C-2588254D7B0F