Atklājam trešo apli Liepājā

Pirmdien, 27. jūnijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta deviņpadsmitās kārtas ietvaros Igora Korabļova komanda viesos tiksies ar ambiciozo klubu “Liepāja”. Sākums – 18:00. Čempionāta trešo apli atklājam ar grūtu un interesantu spēli pret varenu pretinieku!

Kā zināms, tieši Liepājā mūsu komanda aizvadīja pirmo vēsturisko spēli virslīgā. Bez tam, Ričards Rullis tieši Liepājā iesita pirmos vēsturiskos vārtus mūsu komandai elitē. Toreiz, 11. martā, debija, starp citu, vispār mums izdevās: parādījām cienīgu futbolu, stipri pakutinājām nervus favorītam, ilgi rezultāts palika neizšķirts…

Pirmdien jauna spēle, un jau tik daudz izmaiņu no abām pusēm! Acīmredzami, ka mūsu komandu gaida smags pārbaudījums: draudīgais pretinieks patlaban aizvada spēles pārbūvi, un jauns, apbēdinošs un skaļš fiasko (kā iepriekšējā kārtā) “Liepājas” plānos noteikti neietilpst. Laukuma saimnieki būs galēji motivēti, par to nav nekādu šaubu. Būs grūti, bet ja sisties no sākuma līdz galam, ja ticēt sev, partneriem un komandas panākumam, tad favorītam var stipri pabojāt noskaņojumu. “Tukumam” tas izdevās, kāpēc gan mums neatkārtot?!

Attachment

252B7D7B-5F75-4FD3-8F81-E91D9C1E5E8E