Baltijas līga. Mūsu komandas iekļūst play-off!

Baltijas līga tuvojas pašam interesantākajam. Spēlēm play-off. Lūk kur emocijas iekvēlosies īstā ugunī! Divas SK Super Nova komandas (U16 un U15) veiksmīgi atrisināja grupu etapa galveno uzdevumu un pārliecinoši izsitās izšķirošajā stadijā.

Andreja Perepļotkina komanda (U16) mājās uzņēma vienaudžus no Igaunijas “Pārnu JK Vaprus”. Mūsu puiši panāca lielu uzvaru ar rezultātu 7:1 (4:1)! Mača liktenis izšķīrās pašā sākumā, kad laukuma saimnieki veica varenu uzbrukuma zalvi. Pirmais atzīmējās Marks Pačepko, negaidīti sitot tālajā stūrī. Iznākumā Marks nokārtoja hat-trick, apsveicam, snaiperi! Kā izrādījās, uzvaras vārtus iesita Rihards Kuprašovs: teicami nospēlēja atņemšanā, spēcīgi un trāpīgi sita no tālas distances. Skaisti vārti, malacis, Rihard! Pēc tam efektīgs “standarts”, pēc tam ātrs pretuzbrukums 4:0, un šaubu par uzvarētāju, protams, nebija… 

Sergeja Podoļako komanda (U15) mājās tikās ar Lietuvas komandu VFA “Geležinis vilkas”. Kā reiz pirms starta svilpes kļuva zināms, ka šajā stiprajā grupā, kur bija nepiekāpīga un saspringta cīņa, SK Super Nova garantējusi sev iekļūšanu play-off neatkarīgi no pēdējā mača iznākuma. Laikam, tas iespaidoja mūsu puišu noskaņojumu. Vispār, spēle sanāca abpusēji asa, ar abpusējām iespējām, un viesiem paveicās vairāk. Vārtsargs Nils Balagušs spēli aizvadīja augstā līmenī, glāba komandu vairākās grūtās situācijās, bet reizi tomēr bija bezspēcīgs. Iznākumā minimāls zaudējums (0:1), kurš kopējo rezultātu nesabojāja. 

Tagad mūsu futbolistus gaida aizraujošās play-off spēles. Tās risināsies aprīlī. Viss pats interesantākais tikai sākas! Novēlēsim mūsu komandām veiksmi un uzvarošu startu. Puiši, jums viss pa spēkam! 

#SuperNova #U16 #U15 #BYFL #BalticLeague #futbols

Attachment

87C66128-51D3-4BA8-82DB-C4F8C8318D7C