Bērnu futbola svētki izdevās!

Lielajā festivālā Baltic Sea Cup Rojā spēlēja arī “Super Nova” (U-8) komandas. Arī tur, saprotams, kaislības kūsāja ne pa jokam, arī tur spēles bija interesantas. 19 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem! Bērnu futbola svētki izdevās, un divkārt patīkami, ka mūsu komandas nospēlēja pārliecinoši un atzīstami. Malači gan futbolisti, gan treneri!✌

Mūsu draudzīgo kolektīvu pārstāvēja «Super Nova Sigulda» (treneris Agris Lelis), «Super Nova Suntaži» (treneris Dainis Tašiņš) и «Super Nova Riga» (2 komandas, treneri Pāvels Treskovs un Andrejs Jegorovs).

Šajā turnīrā piedalījāmies ar domu, lai ikkatram mūsu audzēknim būtu atbilstošs un pietiekams spēlēšanas laiks. Svarīgākais, ka pilnīgi visi puikas labi izspēlējās un guva futbola pieredzi sacensībās ar vairākām komandām no dažādām Latvijas pilsētām. Katrai komandai bija pa sešām spēlēm ar ilgumu 2×15 minūtes, divas spēles dienā. Labs turnīrs ar labām komandām un laba sportiskā pieredze visiem mūsu futbolistiem.

SK “Super Nova” treneru kolektīvs saka “Paldies!” Baltic Sea Cup organizatoriem un mūsu komandu līdzjutējiem – spēlētāju vecākiem un radiniekiem par atbalstu un labo sadzīvisko un sportisko mikroklimatu! Paldies!

Attachment

detkiSupernova1