Braucam ciemos pie čempiona

Pirmdien, 8. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta vienpadsmitās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu “Valmiera” FC. Spēle notiks J. Daliņa stadionā, sākums – 17:30. Biļetes var iegādāties šeit: https://valmierafc.com/lv/biletes/ Dodamies ciemos pie čempiona, kurš, bez šaubām, tieši mūsu komandu ļoti labi atceras.

Un visiem saprotams, kādēļ. SK Super Nova Salaspils uzvara mājas spēlē ar “Valmieru” kļuva par vienu no galvenajām pirmā apļa sensācijām. Toreiz mēs visus stipri pārsteidzām! Protams, Jurģa Kalna interesantā komanda par to skanīgo “sitienu pa patmīlību” nav aizmirsusi, vienkārši nevarēja aizmirst. Un izdarīs visu, lai gūtu revanšu, un gūtu to pārliecinoši. 

Tas, bez šaubām, sola grūtu spēli. Tur lielam pareģim nav jābūt. Ar čempionu nekad nav viegli, ar čempionu, kurš alkst revanša, vēl jo vairāk. Pagājušajā gadā vienā mačā Valmierā mums skaisti parādīja, kas tāds ir turnīra labākās komandas futbols, bet lūk, citā mačā mēs favorītam uzspiedām nopietnu cīņu un bijām tuvu punktiem. Tātad, arī šī ir aksioma, futbolā viss var notikt. 

Čempions draudīgs. Bet tad, puiši, pacentīsimies tam vēlreiz ļoti stipri sabojāt noskaņojumu!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

16189D42-2987-4398-B5B7-85171C33104A