Brīnišķīgs uzvaras solis ceļā uz sudrabu!

Dramatisku un ļoti svarīgu uzvaru Latvijas čempionāta mačā panāca SK “Super Nova/RTU” futbolistes. Edgara Kārkliņa komanda mājās tikās ar “Mettu”, galveno konkurentu cīņā par otro vietu. Spēle solīja būt ļoti grūta un saspringta, tā tāda arī sanāca – dramatiska un aizraujoša! Spēles scenārijs mainījās strauji, bet iznākumā mūsu komanda panāca ļoti svarīgu uzvaru ar rezultātu 3:2 (2:2)! Malači, apsveicam!

Mača debija mūsu komandai sanāca ļoti laba. 12. minūte – vārti! Te Juta Buklovska atzīmējās ar precīzu sitienu. 15. minūte – vēl vārti! Te Vlada Kozlova apveda ap stūri Rīgas komandas aizsardzību. 2:0, un brīnišķīgs noskaņojums. Bet futbolā pēkšņi zaudēsi koncentrāciju, un viss uzreiz var ļoti ātri un krasi mainīties. Jau pēc sešām minūtēm rezultāts kļuva 2:2, un visu nācās sākt no sākuma. Izšķirošos, kā izrādījās, vārtus mūsu komanda iesita 47. minūtē. Te atkal izcēlās neapturamā Juta Buklovska – 3:2! Līdz fināla svilpei turpinājās nepiekāpīga un saspringta cīņa, bet iznākumā mēs uzvaras rezultātu saglabājām un uzvarējām!

Bravo, meitenes, apsveicam! Šī uzvara ļāva SK “Super Nova/RTU” atrauties no konkurentēm par trīs punktiem, mūsu komanda nostiprinājās otrajā vietā čempionātā. Gājiens pēc sudraba turpinās!

Edgars Kārkliņš, SK “Super Nova/RTU” galvenais treneris:

Šodien mana komanda aizvadīja kārtējo grūto speli, kur norisinājās cīņa līdz pēdējai spēles minūtei. Lai gan spēle šodien gāja kā pa viļņiem, ātri iesitām, ātri arī ļāvām pretiniecēm atspēlēties, bet esmu priecīgs, ka komandai izdevās saglabāt pārliecību par saviem spēkiem, lai izvirzītos vadībā un novestu spēli lidz pozitīvam iznākumam. Jāsaka, ka nebija viegli spēli vērot no tribīnēm, bet esmu lepns, ka meitenes parādīja cik spēcīga un nozīmīga ir komandas spēle. Ir palikušas pēdējās sezonas spēles, kas ir ļoti izšķirošas, tāpēc novērtēju meiteņu pašatdevi laukumā. Priekšā vēl pāris atbildīgu spēļu uz kurām nopietni gatavosimies, lai varam sezonu noslēgt uz pozitīvas nots!