Černovs un Radzenieks atnes trīs punktus!

Pirmo uzvaru Latvijas čempionātā panāca SK Super Nova Academ (U18). Edgara Fjodorova komanda viesos izrāva trīs punktus no kluba “Liepajas FS” – 2:1 (1:0)! Malači, apsveicam ar svarīgiem un vajadzīgiem trīs punktiem. Tā turēt!

Liepājā vienmēr spēlēt smagi. Tur jebkura vecuma komandas gudras, labi apmācītas, bet talantīgus un daudzveidīgus spēlētājus vietējā futbola skolā gatavo pastāvīgi un daudzus gadus. Jāsaka, viens no viņiem, Antons Jemeļins, kā reiz trenē komandu U18, bet tas nozīmē, ka viņa futbolisti vienmēr sitīsies no pirmās minūtes un līdz beigām, vienmēr ies jebkurā nesaudzīgā cīņā un tāpat vien nepiekāpsies ne kripatiņas laukuma daļas.

Mums obligāti bija jābūt gataviem tādam laukuma saimnieku stilam. Un mūsu futbolisti bija gatavi! Saspringta cīņa ritēja visu spēli, un pat divu vārtu pārsvars uzvaru pavisam negarantēja.

Pirmais mums izcēlās Kristiāns Černovs, klasiski izmantojot izgājienu viens pret vienu. Alens Grikovs atzīmējās ar labu piespēli, bet Černovs efektīgi raidīja bumbu tālajā stūrī – 0:1! Labais, Kristiān – neapstājies! Otrajā puslaikā pārsvaru palielināja Daniels Radzenieks, pārliecinoši realizējot pendeli – 0:2! Uzbrukums, kurš noveda pie “punkta” sanāca interesants, daudzpakāpju, bet noteikumus iznākumā pārkāpa pret Damiru Onacki. Radzenieks bija precīzs, uzbrucējs nosvinēja savus otros vārtus čempionātā. Malacis, snaiperi, lai vārtu sērija turpinās!

Protams, laukuma saimnieki nedomāja padoties, parādīja raksturu un vienus vārtus pelnīti atspēlēja. Un te gadījās pendele. Spēles beigas paredzami sanāca karstas, nervozas (Liepājas kluba vārtsargs pat saņēma sarkano kartīti), bet uzvaras rezultātu mēs saglabājām.

Svarīgi 3 punkti. Malači! Jau svētdien, 16. aprīlī, mūsu komanda 75. skolā uzņems tradicionāli stipro un nepiekāpīgo BFC “Daugavpils”, kurš turnīra līderis. Būs interesanta kauja! Sākums – 14:00. Veiksmi, puiši, jāturpina uzvaras gājums!

Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18, 2. kārta

Liepājas FS – SK Super Nova Academ – 1:2 (0:1)

SNA: Kuprins (Armanovičs, 46), Konopeckis (Rastvorovs, 74), Jermaks, Aleksejevs, Bērziņš, Kuliks, Onackis (Veinbergs, 69), Grikovs, Artjomovs, Černovs, Radzenieks

Vārti SNA: 0:1 Černovs (45), 0:2 Radzenieks (50, 11. s.s.).

#SuperNova #Academ #futbols #U18 #LČ

Attachment

E707F0E4-75B5-485C-80E6-FE08B832AD2E 207186BE-3571-4636-AD01-9B7107CE8C23