Ciemos brauc turnīra galvenais favorīts

Ceturtdien, 20. aprīlī, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta septītās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Riga” FC. Sākums – 17:00. Ieeja bez maksas. Uz Salaspili brauc galvenais favorīts un turnīra līderis. Smags, bet interesants mačs-pārbaudījums.

Bez šaubām, “Riga” acīmredzams spēles favorīts. Pagājušajā sezonā mūsu komanda atzīstami cīnījās ar gigantu viesos, bet lūk, mājās mēs varējām palielīties tikai ar lieliskajiem Roberta Zelmaņa vārtiem. Atceraties, aizsargs toreiz iesita “rīdziniekiem” ļoti skaistus vārtus šiki sitot ar galvu! Acīmredzams, ka arī šajā reizē mūsu komandai būs ļoti grūti, bet nedrīkst aizmirst – futbolā iespējams viss! SK Super Nova Salaspils to jau pierādīja iepriekšējā kārtā, kad pelnīti uzvarēja čempionu.

Lūk, arī 20. aprīlī mums ļoti vajadzīgas tādas pašas vētrainas emocijas, kaisle, enerģija un cīņas griba, kuras mūsu futbolisti spīdoši nodemonstrēja vairākas dienas iepriekš. Kad sities līdz galam par katru bumbu, tad veiksme tev uzsmaida un var notikt jebkuri brīnumi. Ticēt un sisties, puiši!

Laipni lūgti uz stadionu! Jūsu brīnišķīgais atbalsts, godājamie līdzjutēji, ļoti palīdzēja mums uzvarēt čempionu. Jūsu atbalsts ļoti vajadzīgs komandai spēlē pret vicečempionu.

Kopā mēs varam stipri pārsteigt!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

46288CFE-E3F6-4F77-8EA6-96AEE599E0EC