Diemžēl, bez jautājumiem un variantiem

Svētdien,13. augustā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit sestās kārtas ietvaros Sergej Golubeva komanda viesos tikās ar klubu RFS. Favorīts pārliecinoši pierādīja, ka acīmredzami spēcīgāks un panāca pelnītu uzvaru ar rezultātu 5:0 (3:0). Šodien, tā sacīt, bez variantiem.

Kaut gan viesi jau 4. minūtē gandrīz atklāja rezultātu, kad nedaudz neprecīzs izrādījās sitiens no tālas distances. Bet, kā rādīja spēles gaita, tā bija mūsu retā uzbrukuma epizode. Visu atlikušo puslaika laiku laukuma saimniekiem pilnībā piederēja iniciatīva, acīmredzami dominēja, kaut gan īpaši arī nesteidzās forsēt notikumus. Iesita, tomēr, ātri un dažādos veidos. Sākumā sitiens ar galvu no tuvas pozīcijas – 1:0. Pēc tam ļoti skaists šāviens no soda sitiena – 2:0. Visbeidzot, veiksme, kad bumba, palēkājot starp “miljoniem” kāju, tomēr iespurdza vārtos – 3:0.

Mača iznākums šaubas neradīja, bet ļoti negribējās, lai rezultāts iznākumā izrādītos nepieklājīgs. Šajā ziņā puiši malači, spēlēt neatmeta, centās un sitās katrā epizodē. Bet divreiz pretinieks mūs vienalga caurdūra. Spēcīgs sitiens bez traucējuma – 4:0. Sitiens no tuvuma mirkli līdz fināla svilpei – 5:0.

Žēl, kopumā nopietna cīņa šodien nesanāca. Pretendents uz zeltu uzvarēja, tā sacīt, bez jautājumiem. Mums pa īstam atmiņā, laikam, tikai 17 gadīgā Daniela Radzenieka iziešana uz maiņu. Interesanti bija paskatīties uz talantīgo uzbrucēju, kurš šajā sezonā virslīgā aizvadīja savu pirmo spēli. Puisis centās, savu pus stundu aizvadīja aktīvi, nekautrējās un gribēja sevi parādīt. Malacis.

Pārējā mums, pēc būtības, atcerēties nav ko. Jā, bija dažas enerģiskas epizodes uzbrukumā, kad mēs pilnībā varējām iesist prestiža vārtus, bet arī ne vairāk. Mačs pozitīvas emocijas neatnesa.

Cerēsim, ka tās tomēr būs 28. augustā, kad Salaspilī mēs uzņemsim “Liepāju”.

Optibet Virslīga. 26. kārta

RFS – SK Super Nova Salaspils – 5:0 (3:0)

SN: Kudrjavcevs, Raščevskis, Pritikovskis, Skrebels, Atars (Ostapenko, 28), Laizāns, Terzi, Patrikejevs, Rostand (Radzenieks, 59), Williams, Višņakovs

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Foto Sanita Ieva Sparāne.

Attachment

IMG_4155