Dobrecova Cup-2022. Mūsu SK Super Nova (U13) dzelzs raksturs, atgriežamies mājās ar sudrabu!

Liepājā risinās liels tradicionāls starptautisks festivāls «Dobrecova Cup». Vecuma grupā (U13) SK Super Nova, Timura Leladzes komanda, spēlēja vareni un spēcīgi, bija tuvu kopējai uzvarai turnīrā un iznākumā izcīnīja sudraba medaļas! Malači, apsveicam!

Jau startā mūsu talantīgie puiši parādīja, ka kadru problēmas viņus neuztrauc – sitīsimies tikai par pirmo vietu! Ceļš uz finālu sākās ar divām pārliecinošām uzvarām: 2:0 pār komandu no Lietuvas Talentu FA un 7:0 pār laukuma saimniekiem no Liepājas. Neizšķirts 1:1 ar Mārupi, un pirmā vieta grupā.

Play-off sanāca saspringts, bet mūsu komanda katrā spēlē parādīja stingru raksturu. Un lūk, jau karstais ceturtdaļfināls pret Lietuvas komandu «Gintaras»: 1:1, emocionāla pendeļu sērija un uzvara 3:2! Tālāk grūts pusfināls ar «Jūrmalu»: nepiekāpīga saķeršanās par finālu, kurā trāpīgie G. Bombāna un G. Veinberga sitieni atnesa panākumu – 2:1! 

Diemžēl, izšķirošajā mačā kā reiz emocionālo spēku mūsu bezbailīgajiem spēlētājiem pietrūka: ar RFS sitās līdz galam, bet pretinieks izrādījās veiksmīgāks – 0:2. Nekas, sudrabs tādā saspringtā cīņā – neapšaubāms panākums, un mēs vēlreiz ar baudu apsveicam futbolistus un treneri Timuru Leladzi! Malači! 

Timura Leladzes komentārs:

 – Turnīru aizvadījām cienīgi, puiši izlika sevi pēc pilnas programmas. Malači! Diemžēl, traumu dēļ nevarējām sapulcināt optimālo sastāvu, uz futbolistiem gūlās liela slodze (mums bija tikai viena maiņa). Bet puiši turējās, palīdzēja cits citam un katrā spēlē sitās līdz pēdējam. Lepojos ar komandu, mums izdevās parādīt kvalitatīvu futbolu, saliedētību, rakstura spēku un panākt labu rezultātu.

#SuperNova #U13 #DobrecovaCup #futbols #apsveicam

Attachment

CB921B09-6036-45A9-8540-BB47C80F21EE