Dobrecova Cup-2022. Mūsu SK Super Nova (U14) iesist nereāli, atgriežamies mājās ar bronzu!

Liepājā risinās liels tradicionāls starptautisks festivāls “Dobrecova Cup”. Vecuma grupā (U14) SK Super Nova, Sergeja Podoļjako komanda, spēlēja ļoti labi, vienreizēji parādīja sevi vispirms aizsardzībā (vien vieni ielaisti vārti sešos mačos!) un iznākumā izcīnīja bronzas medaļas. Malači, apsveicam! Tikai turnīra uzvarētājs spēja pārspēt mūsu neapturamos puišus, un tad arī tikai pēcspēles pendeļu sērijā.

Grupā mūsu komanda startēja ar divām spēlēm pret pretiniekiem no Lietuvas. “Džiugas” mēs pārliecināti uzvarējām 2:0, “Klaipēda” spēja izraut neizšķirtu 1:1, un kā reiz šie vārti izrādījās vispār vienīgie, ko SK Super Nova ielaida turnīrā no spēles. Pēc tam apspēlējām “Grobiņu” 1:0, Tomass Henilāns izrādījās izšķirošo vārtu autors. 

Ceturtdaļfināls sanāca dramatisks: nepiekāpīga kauja ar “Šauļiem” vārtus neatnesa, bet pendeļu sērijā mēs izrādījāmies veiksmīgāki – 4:2 un uzvara! Pusfināls sanāca vēl dramatiskāks: un atkal Lietuvas pretinieks, komanda no Viļņas, un atkal 0:0, un atkal pendeles. Drāma, 3:4, piekāpjamies nākamajam čempionam. Apbēdinoši, bet futbols – tur vienmēr kaimiņos prieks un sarūgtinājums.

Visbeidzot, spēlē par trešo vietu atkal tikāmies ar komandu no Grobiņas un panācām uzvaru 1:0! Ņikita Ponomarjovs – bronzas vārtu autors, malacis! Iznākumā trešā vieta, apsveicam futbolistus un trenerus! 

Trenera Sergeja Podoļjako komentārs:

 – Pēc manām domām, tas ir pats vērtīgākais un labākais turnīrs Latvijā. Ar mūsu komandu lepojos, bija jābūt pirmajiem, bet pusfinālā pendeļu sērijā veiksme no mums novērsās. Mūsu vārtsargs Nils kļuva par labāko turnīrā, bet šajā sērijā paveicās, diemžēl, ne mums. Protams, priekšā daudz darba, un vispirms ļoti svarīgi vienmēr ievērot disciplīnu, mācīties sevi pareizi gatavot spēlēm. Spēlētājiem vienmēr par to jāatceras! Bija kļūdas, vienmēr ir lietas, kuras var un vajag uzlabot, bet kopumā esmu ar saviem futbolistiem apmierināts, liels paldies viņiem par spēli.

#SuperNova #U14 #DobrecovaCup #futbols #apsveicam

Attachment

0DCA2191-CF5F-4FF3-B1E6-CFD405CFD9F6