Dramatiska uzvara pendeļu sērijā un iekļūšana Kausa pusfinālā!

Svētdien, 15. augustā, kārtējo maču aizvadīja SK “Super Nova/RTU” futbolistes. Edgara Kārkliņa komanda Latvijas Kausa ceturtdaļfināla ietvaros tikās ar komandu “Metta”. Cīņa par pusfinālu sanāca ļoti saspringta un dramatiska! Pamatlaiks uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1. Vārtus mūsu komandas labā iesita kapteine Alise Gaiķe. Iznākumā pusfinālists noskaidrojās pendeļu sērijā. Lūk tas, sižets, pilns emociju un karstu iespaidu! Kaislības kūsāja gandrīz tādas, kā nesenajā dramatiskajā un neticamajā Olimpiādes finālā Tokijā starp Kanādas un Zviedrijas izlasēm. ;)

Lieliski pendeļu sērijā darbojās “Super Nova/RTU” vārtsardze Alīna Skļemenova, atvairot divus sitienus. Bravo, Alina! Mūsu komandā neatvairāmi sita Kristīne Giržda, Tīna Ritenberga-Balode, Selga Penelope Vitmore un Vlada Kozlova. Bravo, apsveicam komandu ar tādu skaistu, emocionālu un dramatisku uzvaru! Gājiens pēc pagodinošās trofejas turpinās, uz priekšu!

Mačā par finālu Edgara Kārkliņa komandu gaida jauns grūts pārbaudījums. Cīņa ar RFS pirmo komandu. Tas nebūs vienkārši, bet mūsu meitenes jau bieži pierādījušas, ka raksturs viņām kā tērauds, nekādas grūtības viņas nebaida un jebkuras virsotnes pa spēkam. Novēlam uzvaras un iekļūšanu finālā!

Edgars Kārkliņš, SK “Super Nova/RTU” galvenais treneris:

- Kā jau šajā sezonā tas ir ierasts, aizvadījām grūtu spēli ar spēcīgu pretinieku. Neskatoties, ka šodien spēle mūsu meitenēm īsti nevedās, kā arī ir jūtams sastāva iztrūkums, meitenes nepadevās un darīja visu, lai sasniegtu pozitīvu iznākumu. Esmu priecīgs par meiteņu mieru un pārliecību soda sitienu sērijā, domāju, ka šī arī šodien bija panākuma atslēga. Mūsu vārtsardze parādīja īstas līderes cienīgu spēli, atvairot vairākus sitienus un palīdzot komandai iekļūt Latvijas kausa pusfinālā! Turpinām gatavoties un ejam tālāk!

Attachment

51369015278_dc721a6471_k