Dzelzs Roberts paliek ar mums!

Visu pagājušo sezonu jūs, godājamie līdzjutēji, sajūsminājāties par neticami pašaizliedzīgo divu mūsu Robertu spēli. Divi dzelžaini centra aizsargi – Roberts Jaunarājs-Janvāris un Roberts Zelmanis. Viņi visu gadu laukumā cīnījās nesaudzīgi, bezbailīgi un skaisti. Divu necaurejamu bruņinieku duets!

Mēs jau ziņojām, ka Roberts Zelmanis turpinās spēlēt SK Super Nova Salaspils. Šodien mums ļoti patīkami oficiāli paziņot, ka Roberts Jaunarājs-Janvāris paliek mūsu klubā!

Roberts Jaunarājs-Janvāris, 22 gadu vecais aizsargs, atnāca pie mums uz komandu pagājušajā sezonā. Liepājas futbola audzēknis. Roberts aizstāvējis klubu “Liepāja”, “Tukums” un “Auda” krāsas. Dažādos gados pussargs spēlējis dažādās Latvijas jauniešu izlasēs, kā arī Latvijas (U21) jaunatnes izlasē. Kopumā Jaunarājs-Janvāris mūsu kluba sastāvā nospēlēja 24 spēles Latvijas čempionāta virslīgā.

Mūsu klubā Roberts uzreiz izcīnīja vietu pamatsastāvā un ar pirmajām spēlēm kļuva par līdzjutēju mīluli. Un ne tikai šiko ūsu dēļ! Un ne tikai pateicoties pieklājībai, kautrībai un labestībai. Bet pirmām kārtām, pateicoties pašaizliedzībai un galējai pašatdevei. Kļūdas gadās visiem, bet ja Roberts izgājis laukumā, viņš visas 90 minūtes rausies līdz galam! Tagad tā noteikti būs arī 2023. gadā!

Mēs apsveicam Robertu un novēlam veiksmīgu spēli, uzvaras un pozitīvas emocijas jaunajā sezonā!

Attachment

RJJ