Edgar, čempionātā gaidām tādu pašu precizitāti!

Sestdien, 5. martā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīja kārtējo kontroles spēli. Andreja Lapsas komanda dzimtajās sienās, Salaspilī, tikās ar klubu “Smiltene/BJSS”. Visas 90 minūtes mūsu komandas pārākums bija acīmredzams, iznākumā pārliecinoša uzvara ar rezultātu 3:0 (1:0)!

Par visu vārtu autoru kļuva Edgars Brics – apsveicam ar teicamo hat-trick!

Šī spēle mūsu klubam kļuva par noslēdzošo starpsezonā. Jau piektdien, 11. martā, debija Latvijas čempionātā – kauja Liepājā! Bet diez vai šodienas spēli var skaitīt par ģenerālrepetīciju. Tā drīzāk bija ceturtdien, Daugavpilī, bet šodien Andrejs Lapsa un viņa palīgi lietā apskatījās daudzus puišus, kuriem dažādu iemeslu dēļ bija mazāk spēles prakses.

Spēle pagāja ar lielu laukuma saimnieku pārsvaru: līdz pārtraukumam vārtsargs Patriks Balodis bumbai pieskārās vien reizi. Vārtu momentu bija daudz, bet bumba ilgi un nepiekāpīgi vārtos nelidoja. Kamēr 32. minūtē gājienu pēc hat – trick iesāka mini Rūnijs. Epizodē pats Edgars lieliski pastrādāja bumbas atņemšanā, bet mirkli vēlāk pārliecinoši noslēdza uzbrukumu, izmantojot Svjatoslava Čugunova ērto piespēli – 1:0! Jāsaka, drīz arī pats Čugunovs labi iesita (ar brīnišķīgu piespēli viņu apbalvoja Dāvis Indrāns), bet pēkšni uzradās šaubīga aizmugure.

Pēc pārtraukuma laukuma saimnieku pārsvars vairs nebija nospiedošs: Balodis arī bumbu skāra daudz un pat pāris reizes izglāba. Bet, pie tam, iesist mums izdevās divreiz. 56. minūtē Brics ar skaistu sitienu tālajā stūrī noslēdza labu uzbrukumu – 2:0! Bet hat – trick uzbrucējs noformēja 87. minūtē, kad gudri izrāvās pa centru un trāpīgi sita no vidējas distances – 3:0! Labais, trīs – tas jebkurā spēlē ir ļoti cienīgi. Tad, Edgar, neapstājies, gaidām arī čempionātā tādu pašu precizitāti.

Spēļu programma noslēgusies. To, jāsaka, SK Super Nova Salaspils aizvadīja ļoti kvalitatīvi, pieklājīgā līmenī, un, protams, ļoti vērtīgi. Laikam, tikai reizi, spēlē ar RFS, gadījās tiešām izgāzts posms, un tad ar vien otrajā puslaikā. Visā pārējā komanda no spēles uz spēli pielika, izskatījās arvien vairāk monolīta, gudra un pārliecināta par sevi. Pozitīvs fakts.

Tagad svarīgais gatavošanās fināla posms vēsturiskajai debijai elitē. Pastrādāt vēl vajag pastiprināti!