Edgars Kārkliņš: Mūsu futbolistes man vienmēr labākās un stiprākās!

Meitenes no SK Super Nova/RTU – labākās Latvijas čempionātā! Mēs to zinājām vienmēr, mēs par to nekad nešaubījāmies. Šajā sezonā Edgara Kārkliņa komanda mūsu līdzjutējiem dāvāja daudz emociju un dramatiskā galotnē iznākumā izcīnīja bronzas medaļas! Otro gadu pēc kārtas mūsu meitenes finišēja ar medaļām – apsveicam! Maksimālists Edgars Kārkliņš apkopoja “bronzas” sezonas iznākumu. 

SK Super Nova/RTU  (Sieviešu Futbola Līga, 3. vieta). Treneris Edgars Kārkliņš: “Pirmsezonas treniņnometne, starptautiskais turnīrs Turcijā un visaugstākie mērķi 2023.gada sezonai!”

- Šogad Ziemas kausu uzsākām ar daudzsološām cerībām par gaidāmo sezonu. Komandai bija 5 spēlētāju papildinājums, kas ļoti pastiprināja mūsu komandu.

Sezonu iesākām veiksmīgi, taču sezonas vidū piedzīvojām kritumu. Meitenēm pazuda cīņas spars, bija grūti sevi piespiest treniņu procesam un līdz ar to spēlēs negāja kā bija iecerēts. Jāsaprot arī viņas, neesam jau profesionāla komanda!

Futbols viņām ir kā hobijs. Bez treniņu un spēļu procesa katrai ir savas lietas, tāpēc varu tikai teikt lielu paldies par ieguldīto darbu.

Šī sezona kopumā nebija viegla, bet meitenes saņēma sevi rokās un cīnījās līdz galam. Lai arī izvirzītie mērķi netika sasniegti, mēs neapstāsimies un turpināsim iesākto.

Es zinu uz ko meitenes ir spējīgas, tāpēc piestrādāsim pie vājajiem posmiem. Neatkarīgi no rezultātiem, viņas tāpat  būs pašas labākās!

SK Super Nova plāno pirms 2023.gada sezonas doties uz Turciju, kur piedalīsies starptautiskā turnīrā un aizvadīs treniņnometni , lai labi sagatavotos 2023.gada sezonai.

Aicinam pievienoties SK Super Nova sieviešu komandai jau rīt,  lai varam gatavoties 2023.gada sezonai kopā!

#SuperNova #SuperNovameitenes  #futbols #Sirdslieta #Sieviešufutbols