Finiša taisne. Ceturto apli atklājam ar spēli pret Liepāju

Svētdien, 11. septembrī, SK Super Nova Salaspils aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit astotās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda Salaspilī tiksies ar klubu “Liepāja”. Sākums – 16:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti uz stadionu! Spēle grūta, spēle svarīga – jūsu atbalsts ļoti vajadzīgs mūsu komandai!

Sākas noslēdzošais, ceturtais, čempionāta aplis. Finiša taisne. Pats saspringtākais turnīra etaps, pats nervozākais, pats aizraujošākais un interesantākais. Mēs atklājam to ar maču pret spēcīgo un ambiciozo “Liepāju”, kura turpina izmisīgu cīņu par vietu uz pjedestāla. Acīmredzami, ka Kurzemes klubs patreiz uz pacēluma, smaga uzvara Valmierā deva pozitīvas emocijas, un nav šaubu, ka Salaspilī viesus interesē tikai trīs punkti.

Mēs brīnišķīgi saprotam, ka mūs gaida smaga spēle. Tā bija visos trīs iepriekšējos mačos ar “Liepāju”, kuros mēs zaudējām. Bijām tuvu punktiem, bet tomēr iznākumā nemainīgi piedzīvojām zaudējumus. Ļoti gribas šo sēriju pārtraukt! Visiem acīmredzams, cik svarīgi mums punkti, katru no tiem nav iespējams pārvērtēt. Tādēļ arī spēlē pret acīmredzamu favorītu mums jācīnās par katru bumbu, jāsitas katrā laukuma daļā, jāpalīdz cits citam un jātic mača kopējam labvēlīgam iznākumam.

Nāciet uz stadionu, draugi! Iepriekšējā kārtā jūs tribīnēs bijāt daudz, un tas bija brīnišķīgi. Diemžēl, toreiz mēs nespējām jūs iepriecināt, bet ļoti gribam to izdarīt 11. septembrī. Jūsu atbalsts noteikti palīdzēs!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

E45C10EC-AD81-4C24-A0E0-4C4969EFD48F