Futbola vasaru noslēdzam ar spēli mājās

Pirmdien, 28. augustā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Sergeja Golubeva komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Liepāja”. Sākums – 17:30. Ieeja bez maksas. Gaidām jūs stadionā Salaspilī, godājamie līdzjutēji! Spēle interesanta, pretinieks spēcīgs, futbols solās būt saspringts – laipni lūgti! 

Mūsu komanda ļoti ilgi nav spēlējusi mājās. Vairāk par divdesmit dienām. Un arī vispār kopš mūsu pēdējās spēles pagājis daudz laika – vairāk par divām nedēļām. Protams, spēles prakses un ritma patreiz mums pietrūkst, bet, no otras puses, komanda atpūtusies, emocionāli pārlādējusies un gatava atkal iesaistīties aizraujošā cīņā par punktiem. Mums to arī tā tik maz, tā kā sisties par tiem vajag obligāti! 

Protams, būs ļoti smagi. “Liepāja”, rādās, tuvāk sezonas finišam ieguvusi savu spēles rokrakstu, stabili vāc punktus un ved nepiekāpīgu cīņu par trešo vietu. Interesanti būs parādīt kvalitatīvu spēli un iejaukties pretendentu strīdā par medaļām, vai nav tiesa?!

Bez tam, vienkārši ļoti gribās futbola vasaru noslēgt uz labas nots.

Laipni lūgti stadionā! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

IMG_4374