Futbols katrā skolā

  1. mācību gada beigās noslēdzās pirmais turnīrs Rīgas pilsētas un Rīgas rajona novadu skolām „Futbols katrā skolā”. Šo projektu, ar Latvijas Futbola federācijas atbalstu, futbola pasākumu programas ietvaros realizēja Sporta Klubs „Super Nova”.

Projekts apvienoja 43 komandas no četrām Rīgas pilsētas un rajona skolām. Kopumā sacensībās piedalījās 450 bērni.

3.-4. klašu turnīrā triumfēja komandas „Tīģeris” no 19. vidusskolas, „4b klase” no Suntažu vidusskolas, „Lidojošās vāveres” no Ulbrokas vidusskolas un „Superīgais 11” no Iļģuciema vidusskolas. Jaunakā grupā par uzvārētājiem kļuva komandas „Lāči” no 19. vidusskolas, „2. klase” no Suntažu vidusskolas, „Ašie pipari” no Ulbrokas vidusskolas un „Alberts” no Iļģuciema vidusskolas.

Mūsu skolās ir daudz talantīgu bērnu, kas objektīvo un neobjektīvu iemeslu dēļ, nav iesaistīti kadā no sporta veidiem. Bērniem ir patiesa interese par futbolu un aktīvu dzīvesveidu.

Sporta Klubs „Super Nova” izsaka pateicību par atbalstu un sporta aktivitāšu popularizēšanu 19. vidusskolas sporta skolotājai Andai Zomerfeldei, Suntažu vidusskolas sporta skolotājam Jānim Tipānam, Ulbrokas vidusskolas direktoram Normundam Balabkam un Iļģuciema vidusskolas direktorei Ivetai Tauriņai.

Attachment

112491__54042b1091378.jpg 19_vsk_1