Gaidām ļoti karstu spēli!

Svētdien, 14. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divpadsmitās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu BFC “Daugavpils”. Sākums – 16:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti stadionā! Spēle ļoti svarīga, mums ļoti vajadzīgi trīs punkti, un jūsu atbalsts, godājamie līdzjutēji, mūsu komandai nepieciešams!

Spēle principiāla. Pie mums ciemos brauc mūsu galvenais konkurents tabulā uz doto momentu. Tikai tas vien jau sola ļoti karstu cīņu par svarīgiem punktiem! Diemžēl, mūsu komanda sen punktus nav guvusi, garā zaudējumu sērija visus ļoti sarūgtina – tas ir vēl viens liels stimuls nospēlēt labi, rezultatīvi un uzvarēt!

Bez tam, ar BFC “Daugavpils” mums savi rēķini. Pirmajā aplī vienmēr nepiekāpīgie un sīkstie daugavpilieši uzvarēja mūs kaut kā ļoti pārliecinoši un pat viegli, kas, bez šaubām, toreiz mums stipri sabojāja noskaņojumu, un arī tagad atcerēties to spēli nepatīkami. Jāņem revanšs!

Bez šaubām, spēle būs grūta, saspringta un interesanta. BFC “Daugavpils” vienmēr bīstams, vienmēr var sagādāt lielas problēmas jebkuram pretiniekam. Svarīgi izdarīt visu, lai 14. maijā sagādātu problēmas laukumā kā reiz klubam no Latgales.

Uz tikšanos stadionā, draugi! Mēs gaidām jūs un gaidām jūsu atbalstu. Divas uzvaras sezonā mēs panācām mājās, Salaspilī, un tad jūsu atbalsts bija milzīgs. Tad uzvarēsim kopā trešo reizi!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

C6A5E18B-240C-4F47-A22F-B2C6BFE62618