Gigants iepazīstas ar Salaspili…

Otrdien, 10. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta divpadsmitās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu «Riga» FC.  Sākums – 19:00. Ieeja bez maksas. Laipni lūgti stadionā! 

Uz Salaspili pirmo reizi brauc galvaspilsētas klubs – gigants ar vācu speciālistu Torstenu Finku priekšgalā. Kā spēlētājs viņš uzvarējis Čempionu Līgā, Starpkontinentālajā kausā, Bundeslīgā. Tajos priecīgajos laikos Finks, jādomā, ne visai labi apzinājās, kur tieši atrodas Salaspils, un lūk, otrdien (kā trenerim) viņam ir unikāla iespēja iepazīties ar mūsu mājīgo un simpātisko stadionu.

Bet ja nedaudz nopietnāk, tad mūsu komandu gaida kārtējais smagais pārbaudījums. Laikam, turnīra galvenais favorīts, ar milzīgām iespējām, pagaidām turnīrā atklāti buksē, piedzīvojot trīs (!) zaudējumus pēc kārtas. Nav šaubu, ka “Riga”, arī bez tā ļoti spēcīga un klasiska komanda, 10. maija vakarā būs arī ļoti dusmīga uz sevi par savām pēdējām neveiksmēm.

Tas sola ļoti smagu maču arī mūsu puišiem. Novēlēsim viņiem (un treneriem!) ticību sev, gara stiprumu, raksturu un savstarpēju izpalīdzību laukumā – tikai tā laukuma saimnieki var neļaut «rīdziniekiem» izvērst vieglu pastaigu Salaspilī. Veiksmi, puiši, bet līdzjutēji obligāti jūs atbalstīs grūtajā spēlē! Laipni lūgti stadionā, draugi!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Foto – O. Baibakovs.

Attachment

1B6A03DB-E662-4EED-9A56-3A01F7E21998