Iesitam piecus sausos vārtus čehu Spartai!

Visi futbola ceļi patreiz ved uz Kataru. Tas saprotams. Bet arī pie mums Rīgā futbols pavisam nav devies ziemas guļā! Negaidīti (un patīkami!) pie mums ciemos atbrauca futbolisti no kluba “Sparta” (Brno). Šodien mūsu futbolisti SK Super Nova (U16, U15) Skonto manēžā aizvadīja divas draudzības spēles ar čehu futbolistiem. Mūsu puišu aktīvā divas sausās uzvaras, malači!

Pirmajā spēlē tikās vecākie puiši. “Sparta” (U19) piederēja acīmredzams pārākums, bet mūsu futbolisti disciplinēti un savākti aizsargājās, tā arī neļaujot pretiniekam izcelties. Toties divi labi Edgara Fjodorova komandas uzbrukumi padevās rezultatīvi! Vārtus iesita Kirils Artjomovs un Kristiāns Černovs – draudīga uzbrukuma saite! Teicama uzvara. Vienmēr svarīgi prast uzvarēt spēles, kurās ir smagi, kur ļoti daudz izšķir pacietība un nepiekāpība.

Otrajā dienas spēlē Andreja Perepļotkina komandai pretim stājās “Sparta” (U17). Tikko noskanēja starta svilpe, kā mūsu komanda kā viesulis aiztraucās uzbrukumā, darbojoties gudri, asi un skaisti. Mūsu puiši sarāva pretinieka aizsardzību gandrīz tikpat spīdoši, kā portugāļu futbolisti Šveices izlases aizsardzību. Vārtus, tiesa, nācās pagaidīt: lieliski spēlēja Brno komandas vārtsargs – viņš atsita grūtus Roberta Kukuļa, Alena Grikova un citu sitienus. Bet pat talantīgais “Jans Zommers” nevar glābt pastāvīgi.

Vispirms pēc soda sitiena izcēlās Ārons Amdurs, gudri un trāpīgi sitot apakšējā stūrī – 1:0! Malacis! Drīz atkal nospīdēja “standarts”: Grikovs klasiski centrēja, bet Kukulis skaisti sita ar galvu – 2:0! Neapturams duets! Trešie vārti nāca pēc pārtraukuma: tagad jau Kukulis izpildīja brīnišķīgu centrējumu no flanga, bet milzis Ivans Žavņerovičs efektīgi sita ar galvu – 3:0! Malacis!

Turpinājumā mūsu komanda varēja padarīt rezultātu vēl lielāku. Bet arī puiši no “Sparta” spēja organizēt vairākus interesantus uzbrukumus. Bet vienmēr savā vietā atradās uzticamais vārtsargs Maksims Troickis, un arī aizsargi Roberta Aleksejeva virsvadībā darbojās acīgi un uzmanīgi.

Apsveicam mūsu komandas ar uzvaru! Vienmēr patīkami uzvarēt starptautiskās spēlēs, jo vairāk, kad apkārt sniegs, sals un atkal sniegs. Paldies pretiniekam par spēli, novēlēsim “Spartas” futbolistiem veiksmi turpmāk. Nu bet mūsu puišiem novēlēsim jaunus kvalitatīvus treniņus un jaunas labas uzvaras. Gan decembrī, gan janvārī, gan februārī, gan martā un t. t.

#SuperNova #futbols

Attachment

AF09C2DA-6C59-4E18-B0F8-7FB979BBDC13