Iesitam trīs vārtus spēcīgam pretiniekam!

Futbola sezona ar katru dienu uzņem apgriezienus. Transfēri nepazīst pauzes, divi galvenie vispār jau notikuši, un abi, starp citu, ar dzeltenzilo dalību. Krištianu pārgājis paši ziniet uz kurieni, Oļegs Laizāns  – uz ambiciozu un talantīgu klubu. ;) Ar katru dienu nāk laiks gada pirmajām draudzības spēlēm. Šodien, piemēram, SK Super Nova (U14) tikās ar vienaudžiem no «Riga» FC Academy. Skonto manēžā mēs bijām viesi, bet laukumā – neapšaubāmi laukuma saimnieki: skaista uzvara ar rezultātu 3:0 (1:0)! Apsveicam Timura Leladzes komandu: vienmēr svarīgi veiksmīgi sākt garo un smago futbola gadu! Malači!

Mūsu puiši parādīja savu spēku ātri un strauji. Stūra sitiens, aktīvais izgudrotājs Maksims Goluboks izpildīja klasisku piespēli, bet Daniels Zeps skaisti un rezultatīvi pastrādāja pie tuvā vārtu staba – 0:1! Labi “standarta” vārti, redzams, ka komanda daudz pie šī komponenta strādā – malači!

Ātri vārti piedeva noskaņu, mūsu puiši darbojās simpātiski, īpaši uzbrukumā: gudri, plaši, asi. Aizsardzībā, tiesa, gadījās vaļības, dažās epizodēs vajadzēja darboties vienkāršāk, uzticamāk. Bet drīzumā varenais Kārlis Viļums pārslēdzās vienīgi uz aizsardzības darbībām, un kārtība atgriezās.

Puslaiks iznākumā noslēdzās līdzīgā cīņā, vairākus bīstamus momentus izveidoja abas komandas. Toties pēc pārtraukuma neapturamie Timura Leladzes futbolisti vēla uz pretinieku uzbrukuma viesuli un iesita vēl divus lieliskus vārtus!

Sākumā atkal nostrādāja stūra sitiens. Piespēle, ilga un nepiekāpīga cīņa par bumbu, un iznākumā lielais malacis Maksims Goluboks veica kārtējo brīnišķīgo centrējumu: varenais Daniils Rapša ļoti skaisti un trāpīgi sita ar galvu – 0:2!

Pie tā mūsu puiši neapstājās. Jauns varens izgājiens, asums no Georgija Bombāna, vārtsargs glāba, bet… Daniels Zeps atkal ieņēma ļoti pareizu pozīciju un raidīja bumbu apakšējā stūrī – 0:3!

Noslēgumā iespējas bija abām komandām, bet rezultāts iznākumā nemainījās. Efektīga un liela uzvara! Protams, priekšā puišiem vēl daudz neatlaidīga darba, bet jau tagad redzams, ka futbolisti uzmanīgi klausās un pareizi dzird savu treneri Timuru Leladzi. Tādēļ arī rezultāts tāds labs. Uzvarēt jau vienmēr patīkami! Un svarīgi.

Tā turēt, puiši.

#SuperNova #futbols #U14 #uzvara #apsveicam

Attachment

2781DD92-CD22-405C-BABC-06E2A1F86DE2