Ilgi gaidītā uzara! Mēs gaidījām to visu vasaru!

Sen mums nebija nesušas prieku mūsu futbolistes. Viņas, protams, cīnījās katrā spēlē, atdeva laukumā visu, kas bija viņu spēkos, bet rezultāta nebija. Iemeslu daudz. Kadru izmaiņas, grūtības ar sastāvu, traumas, veiksmes trūkums. Bet tā nevarēja turpināties pastāvīgi! Šodien SK Super Nova principiālā spēlē tikās ar komandu Rīgas futbola skola. Nervi vārijās, spriedze bija stipra, un iznākumā grūta un laba uzvara ar rezultātu 2:1 (1:1)! Apsveicam, malači – mūsu futbolistes vienmēr pašas labākās!

Laukā augusta beigas, bet mūsu komanda Latvijas čempionātā uzvarējusi vien vienu spēli. Vasaras sākumā. Protams, tas pavisam nav SK Super Nova rokraksts! Un pavisam nav ko pārmest mūsu komandai. Tas ir futbols, gadās tā, ka viss padodas smagi, nesanāk, lai kā tu censtos. Tur pirmām kārtām svarīgi raksturs un pacietība.

Un lūk šodien, kad pretiniekos bija komanda – kaimiņš turnīra tabulā, penāca laiks parādīt šīs īpašības pa īstam. Mēs nevarējām zaudēt punktus. Un ko jūs domājat?! Savācās, izturēja, izcieta un burtiski izgrauza ļoti vajadzīgos trīs punktus. Aplausi, meitenes, jūs tos pilnībā pelnījušas, un tas ir ļoti patīkami.

Rezultātu mūsu komanda atklāja pirmā puslaika vidū. Rebeka Tīle savā stilā bīstami izpildīja soda sitienu, tas noveda pie stūra sitiena. Centrējums, nepiekāpīga cīņa par bumbu soda laukumā, un Sindija Jansone izrādījās acīgāka par visām – 1:0! Malacis! Drīzumā nenogurdināmā, kā mūžīgais dzinējs, Tatjana Jakovele atkal asi pieslēdzās uzbrukumam un iedeva lielisku piespēli Alisei Ruksei. Izgājiens viens pret vienu radās no nekurienes! Žēl, sitiens nebija rezultatīvs – vārtsargs izrādījās veiksmīgāks par uzbrucēju.

Turpinājumā nepiekāpīga cīņa laukuma vidū, flangos, un arī katrā laukuma daļā. Mums, kā vienmēr, daudz un vērtīgi strādāja bezbailīgā Selga Vitmore, savā stilā veicot milzīgu apjomu. Malacis, Selga, nekad nenogurst, vienmēr nepiekāpīga un strādīga. Visas centās, visas palīdzēja cita citai, tā pati Veronika Ļeonova un Darja Rižkova ļoti centīgi darbojās katrā epizodē. Olga Matīsa cementēja pieejas mūsu vārtiem. Kopumā, visas futbolistes katrā epizodē atdeva maksimumu.

Reizēm, lai cik tas paradoksāli, milzīgā vēlēšanās pat traucē. Kā epizodē, 31. minūtē, kad pārāk vētrainā tieksme nospēlēt uz apsteigšanu noveda pie tā, ka vieses izrāvās sitiena pozīcijā un viegli iesita no tuva attāluma – 1:1.

Tam, lai atgrieztos līderos un spēles spiedienā, prasījās izmaiņas. Treneris Edgars Kārkliņš pārtraukumā tās ļoti gudri un laicīgi veica. Piemēram, protošo saasināt situāciju Tīli, treneris pārcēla pie pussargiem, Vitmorei atļāva pilnībā koncentrēties uz uzbrukumu, pārceļot uz labo aizsardzības flangu Jakoveli. Un vēl svarīgi – izlaida laukumā Vladu Kozlovu! Šo reaktīvo lodi, spējīgu iesist jebkurā situācijā. Traumas dēļ apburošā “lode” neizgāja starta sastāvā, bet Kārkliņa saprātīgais solis vienalga nostrādāja brīnišķīgi – Vlada ātri nosvinēja uzvaras vārtus! Izšķirošajā epizodē obligāti vajag palielīt Tīli: Rebeka izpildīja šiku piespēli – skrien, Vlada, iesit. Aizskrēja, skaisti iesita – 2:1! Malacis!

Spēlēt atlika vēl ilgi, nervu “sadega” vēl daudz. Viesi centās, protams, atspēlēties, reizēm pilnībā simpātiski un asi uzbruka. Bet pārāk jau nopietnus rēbusus Alīnas Sklemenovas priekšā neizdomāja. Drīzāk, SK Super Nova varēja un vajadzēja iesist trešos vārtus, momenti bija labi. Īpaši pēc “standartiem”. Bet arī 2:1 iznākumā uzvarai pietika!

Apsveicam vēlreiz mūsu komandu! Ļoti patīkami, kad mūsu futbolistes priecājas pašas un iepriecina savus līdzjutējus. Tā turēt!

#SuperNova #SuperNovameitenes #futbols #Sirdslieta #Sieviešufutbols

 

Attachment

AE0B1C4F-70DF-4D10-B583-D44D5F716C72