Izbraukumā vajag gūt punktus!

Otrdien, 23. maijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta četrpadsmitās kārtas ietvaros Aleksandra Koliņko komanda viesos tiksies ar klubu “Metta”. Spēle notiks Hanzas stadionā, sākums – 18:00. Jauna ļoti svarīga spēle, kurā vajag ļoti pacensties, lai gūtu punktus. 

Mūs gaida pretinieks, kuru, bez šaubām, var nosaukt par turnīra pirmās trešdaļas galveno atklājumu. Jānovērtē “Metta”, kura ne tikai rāda kvalitatīvu futbolu, bet arī regulāri vāc punktus. Līdz trešajai vietai pavisam tuvu! Liels panākums, tas vispirms parāda, par cik komanda ieguvusi pārliecību par saviem spēkiem un cietu saprašanu, ka punktus tiešām var atņemt jebkuram klubam.

Acīmredzams, ka spēlē ar mūsu komandu “zaļais” pretinieks darīs visu, lai papildinātu savu punktu bagāžu vēl par trīs punktiem. Protams, mums to ļoti negribās! Tā kā vajag izdarīt visu iespējamo, lai neatļautu stiprajiem laukuma saimniekiem diktēt mums savus noteikumus un dominēt. Mums pašiem tas jādara, un mums tas tiešām pa spēkam! 

Pagājušajā sezonā spēles viesos ar “Mettu” mūsu komandai bija vienas no labākajām čempionātā vispār. Mēs skaisti iesitām, mēs piespiedām pretinieku stipri nervozēt un kontrolējām maču gaitu. Mēs vācām punktus!

Tagad to vajag panākt 23. maijā. Vēl arī tādēļ, ka viesos šajā sezonā mēs pagaidām visu esam zaudējuši. Cik var?! Laiks izbraukumā gūt punktus! Viss pa spēkam! Uz priekšu! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport