Izlašu pauze. Raščevskis apstādināja Itālijas izlasi!

Pauze, sakarā ar izlašu spēlēm, sanāca interesanta un piesātināta daudzām mūsu komandām. SK Super Nova Salaspils kontroles spēlē uzvarēja 1:0 klubu “Dinamo” (Rīga). SK Super Nova (U16) dāvāja publikai karsto Baltijas līgas finālu. SK Super Nova (U15) nepiekāpīgā mačā nedaudz nenospieda Riga FC Academy (1:1, kārtējie vārti uzbrucēja Jegora Olijara aktīvā). Divi precīzi Rodrigo Ģērmaņa sitieni un Daniela Zepa vārti ļāva SK Super Nova (U14) sagraut (3:0) komandu “Valmiera FC/VSS” spēlē, kurā bija uzreiz trīs (!) sarkanās kartītes.

Nu un, saprotams, pašā aktīvākajā veidā parādīja kā reiz mūsu daudzskaitlīgie izlašnieki. Uz dažādām Latvijas izlasēm bija izsaukti četri mūsu kluba futbolisti: Oļgerds Raščevskis, Artūrs Ostapenko (abi – U21), Ivans Patrikejevs, Rikardo Jagodinskis (abi – U19), kā arī uzreiz divi treneri – SK Super Nova Salaspils vadītājs Sergejs Golubevs (U21) un vārtsargu treneris Aleksandrs Proskurņins (Latvijas izlase).

Aleksandram Proskurņinam, protams, ir ko teikt saviem vārtsargiem, bet izdarīs to viņš jau oktobrī, nākamā sasaukuma laikā. Bet lūk, “jaunatne” dāvāja mūsu līdzjutējiem daudz vairāk pozitīvu emociju, sensacionāli dzimtajās sienās apstādinot vareno Itālijas izlasi (0:0)! Raščevskis izgāja starta sastāvā, aktīvi un vērtīgi nospēlēja malējā pussarga pozīcijā un tika nomainīts otrā puslaika vidū. Tagad droši vien Oļģerdu “ierakstīja blociņā” minimums puse Sērijas A klubu. ;) Bet ja nopietnāk, tad apsveicam Oļģerdu un Sergeju Golubevu ar tādu teicamu rezultātu: jebkurā līmenī izraut punktus Itālijas izlasei – tas ir iespaidīgs sasniegums.

Atlases cikla nākamajā spēlē mūsu “jaunatne” šodien viesos spēlēja Norvēģijā, un tur bija ļoti grūti – laukuma saimnieki panāca pārliecinošu uzvaru. Raščevskis atkal izgāja pamatsastāvā un nospēlēja 45 minūtes. Artūrs Ostapenko arī izgāja pamatsastāvā spēlē ar Norvēģiju un nospēlēja 63 minūtes.

Divus mačus Latvijas izlases (U19) sastāvā aizvadīja pussargs Ivans Patrikejevs, bet aizsargs Rikardo Jagodinskis divreiz palika rezervē. Mūsu komanda divreiz tikās ar spēcīgajiem vienaudžiem no Austrijas. Zaudējums (0:3) un neizšķirts (2:2). Cienīgi, īpaši otrajā mačā. Patrikejevs reizi izgāja starta sastāvā; reizi – uz maiņu. Abās spēlēs Vaņa bija aktīvs un ar izdomu uzbrukumā, izdarīja vairākus bīstamus sitienus un kopumā savu spēles laiku atstrādāja labā līmenī.

#SuperNova #futbols #izlase Foto – lff.lv

 

Attachment

IMG_4792