Jau 28. minūtē rezultāts bija 4:0 SK Super Nova/RTU labā!

Pārliecinošu uzvaru kārtējā Latvijas čempionāta mačā panāca SK “Super Nova/RTU” futbolistes. Edgara Kārkliņa komanda neatstāja nekādas iespējas “Liepājas Futbola skola” – 5:1 (4:1)! Otro spēli pēc kārtas mūsu komanda uzvar ar līdzīgu rezultātu, malači!

Svarīgā spēlē ar vienu no tiešajiem konkurentiem cīņā par otro vietu mūsu komandā solo spēlēja Vlada Kozlova, kuras aktīvā divi iesisti vārti. Ar precīziem sitieniem atzīmējās arī Alise Gaiķe, Selga Penepope Vitmore un Tīna Ritenberga – Balode. Jau 28. minūtē rezultāts bija 4:0 SK “Super Nova/RTU” labā! Bravo, meitenes, apsveicam! Šī uzvara SK “Super Nova/RTU” kļuva par septīto vienpadsmit mačos, mūsu komanda nostiprinājās otrajā vietā turnīrā. Bet cīņa par sudrabu turpinās karsta un aizraujoša!

Edgars Kārkliņš, SK “Super Nova/RTU” galvenais treneris:

- Šodienas spēle prasīja no spēlētājām papildus uzmanību, bet es gribu pateikt lielu paldies savām meitenēm par maksimālu koncentrēšanos un pašatdevi laukumā. Es vienmēr esmu uzsvēris un atkārtoju to atkal, ka komandas spēle ir ļoti skaista un spēcīga, ja spēlējam, kā komanda. Prieks redzēt, ka jau otro spēli pēc kārtas meitenes cīnās ar lielisku pašatdevi, tā teikt ar uguntiņu acīs! Ja jāizceļ, kas īpašs šajā spēlē, tad gribu izcelt tieši spēles sākumu, pirmās 15 minūtes futbolā ir ļoti svarîgas, tāpèc ir patīkami redzēt, ka arī šajā spēles komponentā meitenes pieliek un pārsteidza pretinieces ar agresīvu un galvenais rezultatīvu spēli. Protams, mums joprojām ir kļūdas pie kā jāpiestrādā, bet tieši tāpēc mēs turpinām savu iesākto ceļu un ejam ar smagu darbu treniņos uz priekšu!

Attachment

51321607593_7fb49e88db_c