Jaunajiem spēlētājiem pie mums vienmēr zaļā gaisma!

Lielais futbols atgriežas! Vien trīs dienas līdz ilgi gaidītajam Latvijas čempionāta startam. Mēs gatavojamies, mēs ļoti gribam sākt sezonu veiksmīgi. Līdz pēdējam momentam turpinās sastāva pastiprināšana. Mēs izsmeļoši pastāstījām jums, godātie līdzjutēji, par visām izmaiņām SK Super Nova Salaspils sastāvā. Par tiem futbolistiem, kuri palika mūsu komandā, par tiem jaunajiem spēlētājiem, kuri drīzumā nospēlēs savas pirmās spēles mūsu kluba sastāvā.

Šodien mēs oficiāli paziņojam par trīs pavisam jauniem mūsu futbolistiem, kuriem ir brīnišķīgas iespējas arī jaunajā sezonā iepriecināt ar savu talantu līdzjutējus Latvijas čempionāta virslīgā. Tie ir talantīgie uzbrucēji Roberts Kukulis (15 gadu), Daniels Radzenieks (16) un Kristiāns Černovs (16). Zīmīgs fakts: visi trīs spēlētāji jau debitējuši Latvijas futbola elitē pagājušajā sezonā!

Priekš SK Super Nova jauno futbolistu progress – priotārs uzdevums, mūsu galvenais mērķis. Mūsu Akadēmijā vienmēr uzticējās jaunajiem talantīgajiem futbolistiem. Dot puišiem iespēju parādīt sevi pašā augstākajā klubu līmenī – uzdevums, par kuru mēs pastāvīgi iestājamies un nemainīgi pieturamies.

Kristiāns Černovs, Daniels Radzenieks un Roberts Kukulis ar panākumiem spēlē SK Super Nova jauniešu komandās, gūst daudz vārtus, pastāvīgi tiek izsaukti uz Latvijas jauniešu izlasēm. Pagājušajā sezonā šie puiši ar neatlaidīgu darbu jau pierādīja, ka uzaicinājumu uz galveno komandu viņi pelnījuši. Izturēja konkurenci un cīnījās par tiesībām iziet laukumā. Pagājušajā sezonā Roberts Kukulis aizvadīja 3 spēles Latvijas čempionātā SK Super Nova Salaspils sastāvā, Daniels Radzenieks un Kristiāns Černovs – pa 1 spēlei.

Jaunajā sezonā visi trīs futbolisti atkal iekļuvuši mūsu kluba pieteikumā gaidāmajai sezonai. Apsveicam puišus ar šo nopietno sasniegumu. Tas lieku reizi apstiprina, ka katram jaunajam SK Super Nova Akadēmijas spēlētājam ir reāla iespēja nonākt mūsu galvenajā komandā. Galvenais, neatlaidīgi strādāt, nekad neapstāties un ticēt sev. Un tad jums viss obligāti izdosies, puiši!

Mēs apsveicam Danielu, Kristiānu un Robertu ar kārtējo svarīgo momentu karjerā un novēlam viņiem panākumus sezonā. Puiši, strādājiet, pierādiet, izsitieties sastāvā un izejiet laukumā SK Super Nova Salaspils sastāvā spēlēs pret spēcīgākajiem Latvijas klubiem. Veiksmi!

#SuperNova #Salaspils #futbols #optibetvirsliga