Jaunu periodu atklājam ar smagu spēli pret favorītu

Svētdien, 4. jūnijā, SK Super Nova Salaspils futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta spēli. Čempionāta septiņpadsmitās kārtas ietvaros Igora Korabļova komanda Salaspilī tiksies ar klubu RFS. Sākums – 18:00. Ieeja bez maksas. Pie mums ciemos brauc klubs-gigants, viens no galvenajiem pretendentiem uz čempionu titulu. Būs ļoti grūti, bet, no otras puses, tieši šo draudīgo pretinieku mums jau izdevies stipri pārsteigt.

Neviens nav aizmirsis, bija tas pagājušajā gadā. Starp citu, vasarā. Bet jau arī šajā gadā mūsu komanda paspēja labi pakutināt nervus klasiskajam pretiniekam, atcerēsimies aizraujošo spēli pirmajā aplī. Tomēr acīmredzams, ka RFS – izteikts mača favorīts, tur nevar būt šaubu. Organizēta un gudra komanda, kurā daudz lielisku futbolistu.

Kā zināms, mūsu komanda patreiz pārdzīvo pārmaiņu periodu, komandu spēlei gatavo Igors Korabļovs ar palīgiem. Sarežģīts periods, bet arī intriģējošs, kā arī vienmēr notiek pie lielām izmaiņām. Gribās ticēt, emocionālais grūdiens nāks par labu mūsu komandai. Kas zin, varbūt kā reiz tas palīdzēs dzimt jaunai lielai sensācijai…

Nu bet ja kurš noteikti var palīdzēt mūsu komandai, tad tie ir līdzjutēji! Laipni lūgti stadionā! Jā, būs ļoti sarežģīta spēle; jā, mūsu puišiem atkal nāksies izturēt favorīta vareno spiedienu; jā, jebkuru rezultātu, izņemot zaudējumu, varēs nosaukt gandrīz par brīnumu. Bet futbols ar to jau brīnišķīgs, ka tajā gadās viss, kas iespējams.

Atnāciet un atbalstiet mūsu komandu!

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

50C18AC9-915A-464C-898E-9CAFDE3D5187