Jegors un Rikardo: talantīgie aizsargi paliek ar mums

Vienmēr īpaši patīkami vērot jauno futbolistu progresu. Pagājušajā sezonā SK Super Nova Salaspils pārsteidza ar daudziem talantiem, uz kuriem savu vērīgo skatu uzreiz vērsa visi Latvijas klubi-giganti. Šajā gadā mūsu klubā jauno talantu pēc tradīcijas atkal daudz. Mēs oficiāli paziņojam, ka SK Super Nova Salaspils sastāvā turpinās spēlēt jaunie aizsargi Jegors Cīrulis un Rikardo Jagodinskis, kuri pagājušajā gadā virslīgā palika atmiņā un iepatikās daudziem līdzjutējiem un speciālistiem.

Jegors Cīrulis – 19 gadīgais aizsargs, mūsu kluba audzēknis. Ātrs flanga spēlētājs, kurš katrā spēlē priecē līdzjutējus ar maksimālu pašatdevi un nepiekāpīgu cīņu līdz galam. Vēlēšanās spēlēt un progresēt puisim milzīga, un tas ir pats svarīgākais! Lai vai kurš stāvētu pretim Jegoram flangā (Latvijas čempionātā galvenās zvaigznes kā reiz «slēpjas» pamatā flangos), viņš cīnīsies līdz galam un izdarīs visu, kas viņa spēkos. Kopumā Cīrulis mūsu kluba sastāvā nospēlēja 15 spēles Latvijas čempionāta virslīgā.

Rikardo Jagodinskis – 17 gadīgs aizsargs, RFS audzēknis. Uz mūsu komandu aizsargs pārnāca no “Spartaka” (Jūrmala). Neskatoties uz jaunību, Rikardo pagājušajā sezonā stingri ieņēma ļoti sarežģīto centra aizsarga pozīciju un parādīja sevi no labākās puses, nospēlējot savas spēles bez maiņām. Potenciāls puisim ļoti labs, un mēs novēlam Rikardo to realizēt, lai sasniegtu sava slavenā brāļa vareno līmeni. Un tā ir visai austa latiņa! Kopumā Jagodinskis mūsu kluba sastāvā nospēlēja 7 spēles Latvijas čempionāta virslīgā.

Mēs apsveicam Jegoru un Rikardo un novēlam viņiem veiksmīgu spēli, uzvaras un pozitīvas emocijas jaunajā sezonā!

#SuperNova #Salaspils #futbols #Cīrulis #Jagodinskis #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

D706F870-08AB-4CED-B14A-9B3E421C76B2 EDB4EB9E-5CAE-4BAF-862F-AA611C48873D