Kārtējā interesantā un grūtā spēle!

Svētdien, 3. oktobrī, SK “Super Nova” futbolisti aizvadīs kārtējo “Optibet” Nākotnes Līga maču. Čempionāta divpadsmitās kārtas ietvaros Andreja Lapsas komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Albatroz SC/FS Jelgava”. Macs notiks RTU stadionā, sākums – 15:00. Spēle svarīga, dzeltenzilos gaida smags un interesants mačs, kurā droši vien būs daudz sasprindzinājuma un īstas sportiskas agresīvas cīņas. Sitīsimies! Laipni lūgti uz stadionu!

Aicinām SK “Super Nova” kluba adzēkņus ar viņu vecākiem un radiniekiem uz šo Čempionāta spēli, sagaidot atbalstu tribīnēs spēles laikā un svarīgo futbola sastāvdaļu – skatītāju klātesamības efektu. Komanda centīsies parādīt labu cīņassparu laukumā, skaistu un skatāmu futbolu un radīt apkārt pozitīvas emocijas!

Godājamie līdzjutēji! Jūsu atbalsts ļoti vajadzīgs mūsu komandai, mēs priecāsimies par katru no jums. Uzmanību! Sakarā ar sanitāro protokolu ieeja uz spēli iespējama TIKAI vakcinētajiem vai pārslimojušajiem COVID – 19 ar nepieciešamā sertifikāta uzrādīšanu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieieja vecāku pavadībā, ievērojot sanitāro protokolu.

Spēles tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com Nepalaidiet garām!

Kopā uz jaunu uzvaru!

Attachment

51412194240_fa99b05741_c