Katrā puslaikā iesitam pa trīs

Andreja Perepļotkina komanda aizvadīja kārtējo kontroles spēli. SK Super Nova (U16) uzņēma vienaudžus no RFS. Laukā bija auksts, toties laukumā – karsts: mūsu puiši katrā puslaikā iesita pa trīs bezatbildes vārtiem un pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 6:0 (3:0). Malači, puiši, sanāca aktīvi un enerģiski!

Konkurence mūsu komandā tik nopietna, ka Andrejs Perepļotkins šodien izmantoja uzreiz divus sastāvus. Katrā puslaikā pa viesulim! Atslābināties puišiem nav kad: katrā epizodē jāpierāda savas tiesības iziet laukumā. Citādi spēcīgs konkurents elpo mugurā…

Pirmais puslaiks pārvērtās par Roberta Kukuļa uzstāšanos. Aizsargi šai lāpai palika iepakaļ, pastāvīgi «apdedzinājās», Robčiks mainīja flangus, skaisti gāja apspēlēt, spīdēja ar driblu un… iesita un atdeva asas piespēles. 2+1 45 minūtēs – nav slikti. ;)

Rezultātu Kukulis atklāja pats: sitiens no soda laukuma līnijas, viegls rikošets, un bumba piezemējās tālajā stūrī. Pēc tam Kukulis atdeva. Varens uzbrukums, beigās Robčiks izripināja bumbu uz tālo stabu, kur Ārons Amdurs mierīgi trāpīja tukšos vārtos. Trešie vārti bija līdzīgi: Kukulis sita jau tukšos vārtos, noslēdzot klasisku visas komandas darbu.

3:0, pārtraukums, un labs iespaids no mūsu komandas spēles. Simpātisks presings, ne slikts spiediens, interesanta kustība. Un daudz asu momentu. Ja nu vienīgi aizsardzībā brīžiem gadījās “gaisa bedres”: daži viesu pretuzbrukumi izskatījās nepatīkami. Jābūt uzmanīgākiem un jāspēlē ciešāk.

Pēc pārtraukuma iesist traucās jauns “pamats”. Tāds pat liels pārsvars un tie paši trīs vārti. Vispirms Mārtiņš Ozoliņš, saņemot teicamu piespēli, izgāja viens pret vienu un efektīgi tika galā ar vārtsargu. Pēc tam Rihards Kuprašovs vienatnē izveidoja, laikam, pašu skaistāko mača epizodi: gudri pārtvēra piespēli, aizbēga tikties ar vārtsargu un ar spīdošu sitienu (ar ārpusi, ļoti tehniski) raidīja bumbu apakšējā stūrī. Iznākumam svītru pavilka aktīvais Matīss Caune: Ivans Žavņerovičs uzlauza labo flangu, uzsita pa vārtiem, vārtsargs tika galā, bet Caune, malacis, zināja, kur būt pie atlecošās bumbas.

Skaista uzvara. Kvalitatīvs futbols vairumā epizodēs. Un, kas īpaši patīkami, cīņas griba pie jebkura rezultāta, pie liela pārsvara. Jādomā, pacēla noskaņojumu futbolisti savam trenerim. Bet mēs visi kopā vēlreiz apsveicam Andreju Perepļotkinu ar meitas piedzimšanu.

Turpinām strādāt, puiši.

#SuperNova #futbols #U16 #uzvara

Attachment

3CD5F124-B9C1-4305-8E32-8C83AFD91109