Katrs panākums svarīgs un vajadzīgs

Kārtējo kontroles spēli aizvadīja SK Super Nova (U15) futbolisti. Sergeja Podoļako komanda tikās ar vienaudžiem no “Riga FC Academy”. Mūsu komanda pārliecinoši uzvarēja principiālo pretinieku ar rezultātu 4:1 (2:1). Malači, apsveicam spēlētājus un trenerus ar uzvaru!

Katrs panākums svarīgs, katrs uzvaras solis padara tevi psiholoģiski stiprāku. Un nekas, ka pretinieks šoreiz nebija optimālajā sastāvā: galu galā tā ir pretinieka daļa. Svarīgi arī tādā spēlē pierādīt, ka tu esi stiprāks. Mūsu puišiem tas izdevās.

Mūsu komandas pārākums visu spēli bija acīmredzams, un Kristers Birkše-Kloks pirmais iepriecināja ar skaistu un precīzu sitienu. Bet jānovērtē pretinieks: padoties tas nedomāja un rezultātu izlīdzināja, kad mērķi sasniedza tāls šāviens. Svarīgs atgādinājums: pat ja tu pilnībā turi iniciatīvu savās rokās, nekādā ziņā nedrīkst zaudēt koncentrāciju!

Ielaistie vārti mūsu komandu labā ziņā sadusmoja un… aizskrēja puiši iesist. “Skrien!” – vienā epizodē treneris Sergejs Podoļako skaļi uzsauca Bogdanam Tilikam, un Bogdans, malacis, skrēja! Reaktīvais skrējiens noslēdzās ar vārtiem! Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki iesita vēl divus: vispirms Dmitrijs Latišenko efektīgi ieturēja pauzi un vareni sita zem pārliktņa, bet pēc tam Ņikita Ponomarjovs gudri tika galā ar atlēkušu bumbu.

Uzvara. Patīkams zīmējums. Bet, protams, trenerim vienmēr ir, ko teikt saviem futbolistiem. Gribas arī vairāk aktīvu darbu flangos. Gribas ātrāk pieņemt lēmumus. Gribas…

Trenerim nekad spēlē nav pilnības. Viss pareizi, jo tai nav gala. Tātad, strādājam tālāk, pilnveidojamies.

#SuperNova #futbols #U15 #uzvara

Attachment

7EE5CAA8-31B2-41EA-A25B-8C5742EE37E9