Kristaps Zommers pārgājis uz Riga FC

SK Super Nova Salaspils futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai. Pa to laiku, mēs oficiāli paziņojam par kārtējo pāriešanas transfēru. Mūsu komandas vārtsargs Kristaps Zommers pārgājis uz klubu “Riga” FC. Mēs apsveicam Kristapu ar lielu notikumu karjerā un novēlam panākumus jaunajā klubā! 

Kristaps Zommers, 26 gadus vecais Latvijas vārtsargs, pievienojās mūsu klubam pagājušajā gadā. Sezonas gaitā viņš kļuva par SK Super Nova Salaspils kapteini, kopumā mūsu kluba sastāvā Latvijas čempionātā nospēlējot 34 spēles (kopā ar R. Zelmani labākais rādītājs komandā). Kristaps visu sezonu bija neapšaubāms komandas līderis, visu gadu spēlēja augstā līmenī, glāba mūs ļoti daudzas reizes. Pilnībā pelnīti tieši Zommers gada iznākumā tika atzīts par mūsu komandas MVP. 

Mēs ļoti priecājamies, ka mūsu klubs palīdzēja Kristapam atgriezties augstā līmenī, pierādīt savu nopietno potenciālu un pārkārtot karjeru. Un iznākumā nopelnīt uzaicinājumu no paša titulētākā Latvijas kluba. Patīkami atzīmēt, ka uzreiz divi (vēl arī M. Regža) SK Super Nova Salaspils futbolisti šajā starpsezonā nonāk tādā spēcīgā un ambiciozā klubā, kā “Riga” – tas brīnišķīgi apstiprina, ka mūsu klubā spēlētāji progresē, aug un iziet jaunā līmenī.

Mēs vēlreiz apsveicam Kristapu Zommeru ar pāreju uz “Riga”, novēlam veiksmi, labas spēles un skaistus seivus. Paldies, kapteini, un jaunus panākumus! 

#SuperNova #futbols #Zommers #apsveicam