Kukulis un Grikovs veiksmīgi nospēlēja Azerbaidžānā

Uzbrucējs Roberts Kukulis un pussargs Alens Grikovs, divi jaunie SK Super Nova (U15) futbolisti, maija beigās aizvadīja svarīgu, vērtīgu un interesantu treniņnometni Azerbaidžānā. Latvijas futbola federācijas Futbola Akadēmijas (U15) izlases komandas sastāvā mūsu puiši ne tikai izpildīja piesātinātu treniņu darbu, bet arī nospēlēja divus kontroles mačus ar vietējo izlasi (U15). Nepārvērtējama pieredze!

Aleksandra Jeļisejeva komanda Azerbaidžānā pavadīja gandrīz nedēļu. Starptautiskas spēles – vienmēr īpašs moments, brīnišķīga iespēja progresēt, un ļoti patīkami, ka mūsu spēlētāji sevi atzīstami parādīja.

Pirmajā spēlē stiprāki izrādījās laukuma saimnieki, toties otrajā mūsu komanda izdarīja vajadzīgos secinājumus – neizšķirts (1:1). Atzīmēsim Kukuli: Roberts savā aktīvā ierakstīja vārtu piespēli. Starp citu, brīnišķīgu dāvanu pats sev dzimšanas dienā: savu 15 gadu dzimšanas dienu Robčiks (apsveicam!) atzīmēja tālajā dienvidu pusē kā reiz trešdien.

Trenera Aleksandra Jeļisejeva komentārs:

- Svarīgs un interesants izbraukums, kurš izvērtās pietiekami negaidīts. Bet mēs brīnišķīgi sapratām, ka tāda treniņnometne nāks komandai tikai plusā. Starptautiskā pieredze – tā vienmēr iet labumā, vēl jo vairāk jaunajiem futbolistiem. Puiši uzzina daudz jauna kā laukumā, tā arī ārpus tā, kas obligāti viņiem noderēs. Patreiz viņi to pilnā mērā pat neapzinās, bet tādām starptautiskām stundām ir ļoti liela nozīme.

Kas attiecas uz mačiem, tad, diemžēl, nesanāca pilnā mērā sagatavoties pirmajam: savu darīja smagais ceļš, dažādu iemeslu dēļ līdz Gabalai braucām pārāk ilgi. Pēc būtības, pilnvērtīgu treniņu aizvadījām tikai reizi, vēl Rīgā. Pavisam cita bilde bija otrajā spēlē, kad gan adaptējāmies gan normāli sagatavojāmies. Spēles kvalitāte bija visai augsta, trenera uzstādījumus puiši izpildīja praktiski pilnībā. Bijām vadībā 1:0, bet apbēdinoši ļāvām pretiniekam atspēlēties ar pendeli. Un tomēr, kā reiz šo spēli var nosaukt par veiksmīgu, vēl jo vairāk, ka izdevās darbībā pārbaudīt visus futbolistus, kas treneriem arī bija prioritārs uzdevums.

Kas attiecas uz puišiem no SK Super Nova, tad atzīmēšu, ka gan Kukulis, gan Grikovs treniņnometnē sevi labi parādīja, centās un kopumā savu, tā sacīt, renomē apstiprināja. Protams, treneri vienmēr gaida vēl vairāk, un tas ir pareizi. Vienmēr var spēlēt spēcīgāk, kā tu spēlēji iepriekšējā spēlē! Potenciāls puišiem labs, pie tam, novēlēšu viņiem nekādā ziņā neapstāties un turpināt daudz strādāt. 

#SuperNova #futbols #U15

Attachment

1F183B71-FFB0-4281-BDEC-AD46DE03AE6B DE3EDEDC-E3BD-47E0-8D2D-F7B6DD11DEF5