Laipni lūgti! Uzbrūkošais duets – viesulis!

Mēs oficiāli paziņojam par kārtējām izmaiņām SK Super Nova Salaspils sastāvā. Par mūsu komandas futbolistiem kļuvuši uzbrucēji Kirils Artjomovs un Daniels Radzenieks. Laipni lūgti komandā! 

Uzbrucēji Kirils Artjomovs un Daniels Radzenieks – ļoti talantīgi uzbrūkošie futbolisti no kluba “Academ” FC. Spēlētāju pāreja – tas ir vēl viens svarīgs apstiprinājums auglīgai SK Super Nova Salaspils sadarbībai un Academ FC mūsu klubu apvienošanās ietvaros, par ko jau mēs izsmeļoši stāstījām. Tagad jaunajiem talantīgajiem puišiem jau patreiz parādījusies brīnišķīga iespēja debitēt Latvijas čempionāta virslīgā!

Artjomovs un Radzenieks – īsts uzbrūkošais duets – viesulis, ar kuru Latvijas čempionātā (U16, elites grupa) nevar tikt galā neviens pretinieks. 16 gadīgais Kirils un 15 gadīgais (16 paliks 22. jūlijā) Daniels iesituši 21 (!) vārtus no 25, kluba iespētajiem čempionātā. Desmit spēlēs Artjomovs iesitis 7 vārtus, bet Radzenieks vispār jau 14 vārtus!

Neapturamie supersnaiperi! Starp citu, pavisam nesen Radzenieks (pēc faktūras jau tagad īsts Kristians Vjeri! :) spēlē ar SK Super Nova atzīmējās ar pokeru, iesitot skaisti un jebkurā gaumē.

Mēs apsveicam Kirilu un Danielu ar pārnākšanu uz mūsu klubu un novēlam spēlētājiem veiksmi un uzvaras SK Super Nova Salaspils sastāvā! 

#SuperNova #Salaspils #futbols #OptibetVirslīga #WinWinsport

Attachment

22A33332-B580-4EB6-91F4-6CB76CDC5BDB E3B7DE19-FF24-419B-AAFF-9644244B5657