Latvijas izlase (U17) iekļūst Elites kārtā! Černov un Radzeniek – saņemiet apsveikumus!

Latvijas izlase (U17) brīnišķīgi startēja Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Tas notika Moldovā, kur, bez laukuma saimniekiem, mūsu pretinieki bija Vācijas un Slovākijas izlases. Mūsu komanda uzvarēja divas spēles, reizi zaudēja, finišēja otrajā vietā un izcīnīja ceļazīmi uz Elites kārtu. Apsveicam, malači!

Ļoti patīkami, ka Latvijas izlases sastāvā spēlēja divi mūsu kluba futbolisti. SK Super Nova Kišiņevā pārstāvēja uzbrucēji Kristiāns Černovs un Daniels Radzenieks (viņš pārstāvēja Academ FC, ar kuru par auglīgo sadarbību mēs jau ne reizi vien stāstījām; bez tam, atgādinām, ka talantīgais uzbrucējs debitēja Latvijas čempionāta Virslīgā SK Super Nova Salaspils sastāvā). Apsveicam Kristiānu un Danielu ar lielo panākumu!

Pirmajā turnīra spēlē pret Slovākijas izlasi (1:0) Daniels Radzenieks izgāja starta sastāvā un atdeva vārtu piespēli Ņikitam Jemeļjanovam, kurš iesita izšķirošos vārtus pašā mača sākumā. Kristiāns Černovs tādā atbildīgā turnīrā debitēja pret vareno Vācijas izlasi (0:2), izejot uz maiņu otrajā puslaikā.

Īstais laiks apsveikt Kristiāna pirmo treneri Anatoliju Kožujevu, kurš droši vien stipri pārdzīvoja par audzēkni. Ne mazāk apsveikumu, saprotams, pelnījis arī SK Super Nova (U16) treneris Igors Korabļovs, kura vadībā Černovs arī nopelnīja uzaicinājumu uz izlasi.

Pēdējā turnīra spēle, pret laukuma saimniekiem, bija saspringta, dramatiska un nervoza un noslēdzās ar Latvijas izlases uzvaru ar rezultātu 3:2.

Latvijas izlases sastāvā spēlēja arī SK Super Nova audzēknis Vladimirs Kostigovs, kurš patreiz aizstāv “Riga” krāsas.

Mēs apsveicam Latvijas izlasi, Kristiānu Černovu un Danielu Radzenieku ar veiksmīgu spēli un turnīra galvenā uzdevuma paveikšanu un novēlam jaunas uzvaras nākamajās spēlēs! Malači!

#U17EURO #izlase #SuperNova #Academ #U17 #apsveicam

Attachment

4876D443-92C1-4131-968A-E7685C01AC4E