LFF ziemass kauss 2002.g.dz.

Šī gada 8. un 9. februārī Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā norisinājās otrais no trim Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ziemas kausa turnīriem jauniešiem. Šoreiz savā starpā spēkojās valsts piecas labākās U-15 vecuma grupas komandas jeb 2002. dzimšanas gada futbolisti, ļoti saspringtā cīņā par uzvarētājiem kļūstot puišiem no BFC Daugavpils.

Divu dienu garumā viena apļa turnīru aizvadīja Riga FC/Šitika Futbola akadēmija, BFC Daugavpils, FS Metta, SK Super Nova un Rīgas Futbola skola komandas. Par turnīra aizraujošo ritējumu liecina jau tas, ka pēc pirmās sacensību dienas katra no komandām bija iekrājusi pa trim punktiem, piedzīvojot pa vienam zaudējumam un izcīnot pa vienai uzvarai.

SK Super Nova izcīnīja 1 uzvaru, 1 neizšķirtu un 2 reizes zaudēja.

SK SUPER NOVA spēļu rezultāti:

SK Super Nova – FS Metta 0:3
SK Super Nova – Rīga FC /ŠFS 1:0
SK Super Nova – RFS 1:1
SK Super Nova – BFC Daugavpils 1:3

Turnīra kopvērtējums :
1) BFC Daugavpils
2) RFS
3) FS METTA
4) SK Super Nova
5) FC Rīga /ŠFS

Trenera Sergeja Podoļako komentārs : „Turnīrs deva iespēju strādāt komandai gan taktiski, gan praktiski. Mēs redzējām savas vājās puses, redzējām gatavības pakāpi tehnikā un psiholoģijā. Šīs divas lietas iet roku rokā, jo jaudīga tehnika dod pārliecību, bet spēcīga psiholoģija sniedz pilnvērtību! Pagaidām es nesaprotu kā komanda vēlās piesaistīt fanus un ekspertus savai spēlei. Spēlē nav saskatāma rozīnīte un nav spēles zīmējuma ,bet līdz sezonas sākumam ir divi mēnēši un iespēja visu labot. Labākais spēlētais turnīrā: Dāvis Mārcis Valmiers. Paldies visiem zēniem un vecākiem.”

Video : https://www.facebook.com/futbols/videos/vb.146377038724223/1540568929305020/?type=2&theater

Foto no turnīra : http://www.lff.lv/lv/zinas/jaunatnes-futbols/bfc-daugavpils-puisi-iegust-lff-ziemas-kausa-trofeju-u-15-grupa?gallery

Spēļu rezultāti un sīkāks info : http://lff.lv/lv/zinas/jaunatnes-futbols/bfc-daugavpils-puisi-iegust-lff-ziemas-kausa-trofeju-u-15-grupa

Attachment

super Nova 2002